Tapahtuma on päättynyt
01.08.2026 15:32 World Modus Super Series 2026

Steve West - Sherrock Fallon Ennusteet ja Vetovihjeet

Steve West vs. Sherrock Fallon pidetään 15:32 01.08.2026.

4
Steve West
1
Sherrock Fallon

Mitä veikata?

Tarkista viime Steve West vs Sherrock Fallon veikkausvinkit ja ennusteet, jotka JohnnyBetin Tipstereiden yhteisö valitsi. Yksi suosituimmista markkinoista on "Home Away" ja odotettu "Steve West" tulos kertoimilla -159 1 1:lta käyttäjiltä.

Suosituimmat vetotyypit

Home Away
Steve West
100%
1 out of 1 vihjeentekijästä

JohnnyBetin vetovihjeet Steve West - Sherrock Fallon otteluun veikkaajien voiton mukaan lajiteltuna

Home Away
-159 for Steve West
10/10
Ennustettu tuotto 6.30

JohnnyBetin vetovihjeet Steve West - Sherrock Fallon otteluun veikkaajien tuoton (yield) mukaan lajiteltuna

Home Away
-159 for Steve West
10/10
Ennustettu tuotto 6.30

JohnnyBetin veikkaajien valmistamat Steve West - Sherrock Fallon veikkausvinkit ODI

Home Away
-159 for Steve West
10/10
Ennustettu tuotto 6.30

Vetovinkit analyyseilla Steve West - Sherrock Fallon

Home Away
-159 for Steve West
10/10
Ennustettu tuotto 6.30
West Steve a ses stat de +100 supérieures a Fallon Sherrock. Raison pour laquelle je vais le privilégier pour la victoire dans ce match somme toute plutôt équilibré. La côte en sa faveur risque de baisser. Je conseille donc de miser tant qu'il en est encore temps.

Parhaat tekoälyn veikkausvinkit Steve West vs Sherrock Fallon otteluun

Mitä tulosta Steve West vs Sherrock Fallon otteluun tekoäly ennustaa? Tekoälyn mukaan mahdollisin tulos on Steve West veto Home Away markkinoilla, kertoimilla -159, 10 panoksella, Fmd1414 tipsterista.

Home Away
-159 for Steve West
10/10
Ennustettu tuotto 6.30

Steve West vs Sherrock Fallon Veikkausvinkit

Vinkki 1:
Kertoimet -159 - Steve West (Home Away)
Pelaa vastuullisesti