25.08.2026 11:00 United States US Open, Qualifications 2026

Shintaro Mochizuki - Daniel Milavsky Ennusteet ja Vetovihjeet

Shintaro Mochizuki vs. Daniel Milavsky pidetään 11:00 25.08.2026.

Shintaro Mochizuki
Daniel Milavsky

Mitä veikata?

Tarkista viime Shintaro Mochizuki vs Daniel Milavsky veikkausvinkit ja ennusteet, jotka JohnnyBetin Tipstereiden yhteisö valitsi. Yksi suosituimmista markkinoista on "Home Away" ja odotettu "Shintaro Mochizuki" tulos kertoimilla -208 1 1:lta käyttäjiltä.

Suosituimmat vetotyypit

Home Away
Shintaro Mochizuki
100%
1 out of 1 vihjeentekijästä

JohnnyBetin vetovihjeet Shintaro Mochizuki - Daniel Milavsky otteluun veikkaajien voiton mukaan lajiteltuna

Tämän tapahtuman tuottavin, supcio (1350 tuottosijoituksessa) ennustaa 4.8 voittoa panostamalla 10 Shintaro Mochizuki vetoon (-208) kertoimilla Home Away markkinolla.

supcio
supcio
Sijoitus: 1350/1247
Tuotto: -606.1
Home Away
-208 for Shintaro Mochizuki
10/10
Ennustettu tuotto 4.80

JohnnyBetin vetovihjeet Shintaro Mochizuki - Daniel Milavsky otteluun veikkaajien tuoton (yield) mukaan lajiteltuna

Jos tuotto on sinulle luotettavampi kuin voitto, supcio (jolla on -6.64% tuotto) ennustaa saada 4.8 voittoa panostamalla 10 Shintaro Mochizuki kertoimilla (-208) Home Away markkinolla.

supcio
supcio
Sijoitus: 714/1247
Yield: -6.64%
Home Away
-208 for Shintaro Mochizuki
10/10
Ennustettu tuotto 4.80

JohnnyBetin veikkaajien valmistamat Shintaro Mochizuki - Daniel Milavsky veikkausvinkit ODI

Nämä veikkaajat tietävät kuinka löytää parhaita vetoja! supcio, jonka ODI parametri on -633.37, panos 10 ja kertoimet -208 veikkaamalla Shintaro Mochizuki Home Away markkinoilla. Mahdollinen voitto on 4.8.

supcio
supcio
Sijoitus: 1376/1247
ODI: -633.37
Home Away
-208 for Shintaro Mochizuki
10/10
Ennustettu tuotto 4.80

Parhaat tekoälyn veikkausvinkit Shintaro Mochizuki vs Daniel Milavsky otteluun

Mitä tulosta Shintaro Mochizuki vs Daniel Milavsky otteluun tekoäly ennustaa? Tekoälyn mukaan mahdollisin tulos on Shintaro Mochizuki veto Home Away markkinoilla, kertoimilla -208, 10 panoksella, supcio tipsterista.

Home Away
-208 for Shintaro Mochizuki
10/10
Ennustettu tuotto 4.80

Tarkista Veikkaajiemme ennusteet!

JohnnyBetin yhteisö antoi vinkkejään tulevaan Shintaro Mochizuki vs Daniel Milavsky otteluun. Huippuennuste, jolla on 100% ääntä, on Shintaro Mochizuki joukkueen voitto (kertoimet -208). Taas Daniel Milavsky joukkueen voitto (+129) sai 0% ääntä.

1 100%
2 0%

Shintaro Mochizuki vs Daniel Milavsky Veikkausvinkit

Vinkki 1:
Kertoimet -208 - Shintaro Mochizuki (Home Away)
Pelaa vastuullisesti