02.08.2026 11:00 Kazakhstan Premier League 2026

Ordabasy Shymkent - Tobol Kostanai Ennusteet ja Vetovihjeet

Ordabasy Shymkent vs. Tobol Kostanai pidetään 11:00 02.08.2026.

Ordabasy Shymkent
Ordabasy Shymkent
Tobol Kostanay
Tobol Kostanai

Mitä veikata?

Tarkista viime Ordabasy Shymkent vs Tobol Kostanai veikkausvinkit ja ennusteet, jotka JohnnyBetin Tipstereiden yhteisö valitsi. Yksi suosituimmista markkinoista on "Home Draw Away" ja odotettu "Ordabasy Shymkent" tulos kertoimilla -204 1 1:lta käyttäjiltä.

Suosituimmat vetotyypit

Home Draw Away
Ordabasy Shymkent
100%
1 out of 1 vihjeentekijästä

JohnnyBetin vetovihjeet Ordabasy Shymkent - Tobol Kostanai otteluun veikkaajien voiton mukaan lajiteltuna

Tämän tapahtuman tuottavin, supcio (1 tuottosijoituksessa) ennustaa 4.9 voittoa panostamalla 10 Ordabasy Shymkent vetoon (-204) kertoimilla Home Draw Away markkinolla.

supcio
supcio
Sijoitus: 1/545
Tuotto: 0.0
Home Draw Away
-204 for Ordabasy Shymkent
10/10
Ennustettu tuotto 4.90

JohnnyBetin vetovihjeet Ordabasy Shymkent - Tobol Kostanai otteluun veikkaajien tuoton (yield) mukaan lajiteltuna

Jos tuotto on sinulle luotettavampi kuin voitto, supcio (jolla on 0.0% tuotto) ennustaa saada 4.9 voittoa panostamalla 10 Ordabasy Shymkent kertoimilla (-204) Home Draw Away markkinolla.

supcio
supcio
Sijoitus: 1/545
Yield: 0.0%
Home Draw Away
-204 for Ordabasy Shymkent
10/10
Ennustettu tuotto 4.90

JohnnyBetin veikkaajien valmistamat Ordabasy Shymkent - Tobol Kostanai veikkausvinkit ODI

Nämä veikkaajat tietävät kuinka löytää parhaita vetoja! supcio, jonka ODI parametri on 0.0, panos 10 ja kertoimet -204 veikkaamalla Ordabasy Shymkent Home Draw Away markkinoilla. Mahdollinen voitto on 4.9.

supcio
supcio
Sijoitus: 1/545
ODI: 0.0
Home Draw Away
-204 for Ordabasy Shymkent
10/10
Ennustettu tuotto 4.90

Parhaat tekoälyn veikkausvinkit Ordabasy Shymkent vs Tobol Kostanai otteluun

Mitä tulosta Ordabasy Shymkent vs Tobol Kostanai otteluun tekoäly ennustaa? Tekoälyn mukaan mahdollisin tulos on Ordabasy Shymkent veto Home Draw Away markkinoilla, kertoimilla -204, 10 panoksella, supcio tipsterista.

Home Draw Away
-204 for Ordabasy Shymkent
10/10
Ennustettu tuotto 4.90

Tarkista Veikkaajiemme ennusteet!

JohnnyBetin yhteisö antoi vinkkejään tulevaan Ordabasy Shymkent vs Tobol Kostanai otteluun. Huippuennuste, jolla on 100% ääntä on Ordabasy Shymkent joukkueen voitto (odds of -204). Tobol Kostanai joukkueen voitto (+532) sai 0% ääntä, kun taas 0% ennustaa tasapeliä (+323).

1 100%
X 0%
2 0%

Ordabasy Shymkent vs Tobol Kostanai Veikkausvinkit

Vinkki 1:
Kertoimet -204 - Ordabasy Shymkent (Home Draw Away)
Pelaa vastuullisesti