26.08.2026 07:10 United Kingdom ATP Challenger Roehampton 2 2026

Oliver Tarvet - Oliver Bonding Ennusteet ja Vetovihjeet

Oliver Tarvet vs. Oliver Bonding pidetään 07:10 26.08.2026.

Oliver Tarvet
Oliver Bonding

Mitä veikata?

Tarkista viime Oliver Tarvet vs Oliver Bonding veikkausvinkit ja ennusteet, jotka JohnnyBetin Tipstereiden yhteisö valitsi. Yksi suosituimmista markkinoista on "Home Away" ja odotettu "Oliver Tarvet" tulos kertoimilla -5000 1 1:lta käyttäjiltä.

Suosituimmat vetotyypit

Home Away
Oliver Tarvet
100%
1 out of 1 vihjeentekijästä

JohnnyBetin vetovihjeet Oliver Tarvet - Oliver Bonding otteluun veikkaajien voiton mukaan lajiteltuna

Tämän tapahtuman tuottavin, abreujg78 (1424 tuottosijoituksessa) ennustaa 0.2 voittoa panostamalla 10 Oliver Tarvet vetoon (-5000) kertoimilla Home Away markkinolla.

abreujg78
abreujg78
Sijoitus: 1424/1272
Tuotto: -7060.94
Home Away
-5000 for Oliver Tarvet
10/10
Ennustettu tuotto 0.20

JohnnyBetin vetovihjeet Oliver Tarvet - Oliver Bonding otteluun veikkaajien tuoton (yield) mukaan lajiteltuna

Jos tuotto on sinulle luotettavampi kuin voitto, abreujg78 (jolla on -18.55% tuotto) ennustaa saada 0.2 voittoa panostamalla 10 Oliver Tarvet kertoimilla (-5000) Home Away markkinolla.

abreujg78
abreujg78
Sijoitus: 1013/1272
Yield: -18.55%
Home Away
-5000 for Oliver Tarvet
10/10
Ennustettu tuotto 0.20

JohnnyBetin veikkaajien valmistamat Oliver Tarvet - Oliver Bonding veikkausvinkit ODI

Nämä veikkaajat tietävät kuinka löytää parhaita vetoja! abreujg78, jonka ODI parametri on -9721.17, panos 10 ja kertoimet -5000 veikkaamalla Oliver Tarvet Home Away markkinoilla. Mahdollinen voitto on 0.2.

abreujg78
abreujg78
Sijoitus: 1422/1272
ODI: -9721.17
Home Away
-5000 for Oliver Tarvet
10/10
Ennustettu tuotto 0.20

Parhaat tekoälyn veikkausvinkit Oliver Tarvet vs Oliver Bonding otteluun

Mitä tulosta Oliver Tarvet vs Oliver Bonding otteluun tekoäly ennustaa? Tekoälyn mukaan mahdollisin tulos on Oliver Tarvet veto Home Away markkinoilla, kertoimilla -5000, 10 panoksella, abreujg78 tipsterista.

Home Away
-5000 for Oliver Tarvet
10/10
Ennustettu tuotto 0.20

Tarkista Veikkaajiemme ennusteet!

JohnnyBetin yhteisö antoi vinkkejään tulevaan Oliver Tarvet vs Oliver Bonding otteluun. Huippuennuste, jolla on 100% ääntä, on Oliver Tarvet joukkueen voitto (kertoimet -5000). Taas Oliver Bonding joukkueen voitto sai 0% ääntä.

1 100%
2 0%

Oliver Tarvet vs Oliver Bonding Veikkausvinkit

Vinkki 1:
Kertoimet -5000 - Oliver Tarvet (Home Away)
Pelaa vastuullisesti