25.09.2026 19:05 • United States • MLB 2026

New York Yankees - Baltimore Orioles Ennusteet ja Vetovihjeet

New York Yankees vs. Baltimore Orioles pidetään 19:05 25.09.2026.

New York Yankees
New York Yankees
—
Baltimore Orioles
Baltimore Orioles

Mitä veikata?

Tarkista viime New York Yankees vs Baltimore Orioles veikkausvinkit ja ennusteet, jotka JohnnyBetin Tipstereiden yhteisö valitsi. Yksi suosituimmista markkinoista on "Home Away" ja odotettu "New York Yankees" tulos kertoimilla -149 2 2:lta käyttäjiltä.

Suosituimmat vetotyypit

Home Away
New York Yankees
100%
2 out of 2 vihjeentekijästä

JohnnyBetin vetovihjeet New York Yankees - Baltimore Orioles otteluun veikkaajien voiton mukaan lajiteltuna

Tämän tapahtuman tuottavin, Juri777 (1422 tuottosijoituksessa) ennustaa 6.7 voittoa panostamalla 10 New York Yankees vetoon (-149) kertoimilla Home Away markkinolla. Toisaalta Emily1205 (sijoituksessa 1667), antaa vinkki kertoimilla -149 New York Yankees tulokselle (Home Away) panostamalla 10, 6.7 ennustettua voittoa saadakseen.

Juri777
Juri777
Sijoitus: 1422/1666
Tuotto: -151.9
Home Away
-149 for New York Yankees
10/10
Ennustettu tuotto 6.70
Emily1205
Emily1205
Sijoitus: 1667/1666
Tuotto: -592.2
Home Away
-149 for New York Yankees
10/10
Ennustettu tuotto 6.70

JohnnyBetin vetovihjeet New York Yankees - Baltimore Orioles otteluun veikkaajien tuoton (yield) mukaan lajiteltuna

Jos tuotto on sinulle luotettavampi kuin voitto, Juri777 (jolla on -1.06% tuotto) ennustaa saada 6.7 voittoa panostamalla 10 New York Yankees kertoimilla (-149) Home Away markkinolla. Taas on vielä Emily1205 veikkaaja jolla on -6.39% tuotto. Vinkkinsä on 10 panos New York Yankees kertoimilla (-149) Home Away markkinolla. Odotettu voitto on 6.7.

Juri777
Juri777
Sijoitus: 597/1666
Yield: -1.06%
Home Away
-149 for New York Yankees
10/10
Ennustettu tuotto 6.70
Emily1205
Emily1205
Sijoitus: 929/1666
Yield: -6.39%
Home Away
-149 for New York Yankees
10/10
Ennustettu tuotto 6.70

JohnnyBetin veikkaajien valmistamat New York Yankees - Baltimore Orioles veikkausvinkit ODI

Nämä veikkaajat tietävät kuinka löytää parhaita vetoja! Emily1205, jonka ODI parametri on -15.21, panos 10 ja kertoimet -149 veikkaamalla New York Yankees Home Away markkinoilla. Mahdollinen voitto on 6.7. Juri777 (ODI: -234.89) antaa vetovihje saadakseen 6.7 voittoa veikkaamalla 10 panosta New York Yankees (-149) kertoimilla Home Away vedonlnyöntimakrkkinolla.

Emily1205
Emily1205
Sijoitus: 1596/1666
ODI: -15.21
Home Away
-149 for New York Yankees
10/10
Ennustettu tuotto 6.70
Juri777
Juri777
Sijoitus: 1730/1666
ODI: -234.89
Home Away
-149 for New York Yankees
10/10
Ennustettu tuotto 6.70

Parhaat tekoälyn veikkausvinkit New York Yankees vs Baltimore Orioles otteluun

Mitä tulosta New York Yankees vs Baltimore Orioles otteluun tekoäly ennustaa? Tekoälyn mukaan mahdollisin tulos on New York Yankees veto Home Away markkinoilla, kertoimilla -149, 10 panoksella, Juri777 tipsterista. Veto New York Yankees (-149) Home Away markkinoilla, 10 panoksella, Emily1205 tipsterista on toinen tekoälyn suosikki.

Home Away
-149 for New York Yankees
10/10
Ennustettu tuotto 6.70
Home Away
-149 for New York Yankees
10/10
Ennustettu tuotto 6.70

Tarkista Veikkaajiemme ennusteet!

JohnnyBetin yhteisö antoi vinkkejään tulevaan New York Yankees vs Baltimore Orioles otteluun. Huippuennuste, jolla on 100% ääntä, on New York Yankees joukkueen voitto (kertoimet -149). Taas Baltimore Orioles joukkueen voitto (+125) sai 0% ääntä.

1 100%
2 0%

New York Yankees vs Baltimore Orioles Veikkausvinkit

Vinkki 1:
Kertoimet -149 - New York Yankees (Home Away)
Pelaa vastuullisesti