29.08.2026 07:30 China Jia League 2026

Nanjing Fengfan - Guangxi Hengchen Ennusteet ja Vetovihjeet

Nanjing Fengfan vs. Guangxi Hengchen pidetään 07:30 29.08.2026.

Nanjing Fengfan
Nanjing Fengfan
Guangxi Hengchen
Guangxi Hengchen

Mitä veikata?

Tarkista viime Nanjing Fengfan vs Guangxi Hengchen veikkausvinkit ja ennusteet, jotka JohnnyBetin Tipstereiden yhteisö valitsi. Yksi suosituimmista markkinoista on "Home Draw Away" ja odotettu "Nanjing Fengfan" tulos kertoimilla +195 1 1:lta käyttäjiltä.

Suosituimmat vetotyypit

Home Draw Away
Nanjing Fengfan
100%
1 out of 1 vihjeentekijästä

JohnnyBetin vetovihjeet Nanjing Fengfan - Guangxi Hengchen otteluun veikkaajien voiton mukaan lajiteltuna

Tämän tapahtuman tuottavin, Demon888 (1243 tuottosijoituksessa) ennustaa 19.5 voittoa panostamalla 10 Nanjing Fengfan vetoon (+195) kertoimilla Home Draw Away markkinolla.

Demon888
Sijoitus: 1243/1310
Tuotto: -148.76
Home Draw Away
+195 for Nanjing Fengfan
10/10
Ennustettu tuotto 19.50

JohnnyBetin vetovihjeet Nanjing Fengfan - Guangxi Hengchen otteluun veikkaajien tuoton (yield) mukaan lajiteltuna

Jos tuotto on sinulle luotettavampi kuin voitto, Demon888 (jolla on -11.36% tuotto) ennustaa saada 19.5 voittoa panostamalla 10 Nanjing Fengfan kertoimilla (+195) Home Draw Away markkinolla.

Demon888
Sijoitus: 909/1310
Yield: -11.36%
Home Draw Away
+195 for Nanjing Fengfan
10/10
Ennustettu tuotto 19.50

JohnnyBetin veikkaajien valmistamat Nanjing Fengfan - Guangxi Hengchen veikkausvinkit ODI

Nämä veikkaajat tietävät kuinka löytää parhaita vetoja! Demon888, jonka ODI parametri on -5.95, panos 10 ja kertoimet +195 veikkaamalla Nanjing Fengfan Home Draw Away markkinoilla. Mahdollinen voitto on 19.5.

Demon888
Sijoitus: 1273/1310
ODI: -5.95
Home Draw Away
+195 for Nanjing Fengfan
10/10
Ennustettu tuotto 19.50

Parhaat tekoälyn veikkausvinkit Nanjing Fengfan vs Guangxi Hengchen otteluun

Mitä tulosta Nanjing Fengfan vs Guangxi Hengchen otteluun tekoäly ennustaa? Tekoälyn mukaan mahdollisin tulos on Nanjing Fengfan veto Home Draw Away markkinoilla, kertoimilla +195, 10 panoksella, Demon888 tipsterista.

Home Draw Away
+195 for Nanjing Fengfan
10/10
Ennustettu tuotto 19.50

Tarkista Veikkaajiemme ennusteet!

JohnnyBetin yhteisö antoi vinkkejään tulevaan Nanjing Fengfan vs Guangxi Hengchen otteluun. Huippuennuste, jolla on 100% ääntä on Nanjing Fengfan joukkueen voitto (odds of +195). Guangxi Hengchen joukkueen voitto (-112) sai 0% ääntä, kun taas 0% ennustaa tasapeliä (+186).

1 100%
X 0%
2 0%

Nanjing Fengfan vs Guangxi Hengchen Veikkausvinkit

Vinkki 1:
Kertoimet +195 - Nanjing Fengfan (Home Draw Away)
Pelaa vastuullisesti