27.07.2026 09:30 India Durand Cup 2026

Mohammedan SC - Baghpat Ennusteet ja Vetovihjeet

Mohammedan SC vs. Baghpat pidetään 09:30 27.07.2026.

Mohammedan SC
Mohammedan SC
Baghpat

Mitä veikata?

Tarkista viime Mohammedan SC vs Baghpat veikkausvinkit ja ennusteet, jotka JohnnyBetin Tipstereiden yhteisö valitsi. Yksi suosituimmista markkinoista on "Home Draw Away" ja odotettu "Mohammedan SC" tulos kertoimilla -145 1 1:lta käyttäjiltä.

Suosituimmat vetotyypit

Home Draw Away
Mohammedan SC
100%
1 out of 1 vihjeentekijästä

JohnnyBetin vetovihjeet Mohammedan SC - Baghpat otteluun veikkaajien voiton mukaan lajiteltuna

Tämän tapahtuman tuottavin, Andyb (1495 tuottosijoituksessa) ennustaa 6.9 voittoa panostamalla 10 Mohammedan SC vetoon (-145) kertoimilla Home Draw Away markkinolla.

Andyb
Andyb
Sijoitus: 1495/2007
Tuotto: -47.2
Home Draw Away
-145 for Mohammedan SC
10/10
Ennustettu tuotto 6.90

JohnnyBetin vetovihjeet Mohammedan SC - Baghpat otteluun veikkaajien tuoton (yield) mukaan lajiteltuna

Jos tuotto on sinulle luotettavampi kuin voitto, Andyb (jolla on -10.78% tuotto) ennustaa saada 6.9 voittoa panostamalla 10 Mohammedan SC kertoimilla (-145) Home Draw Away markkinolla.

Andyb
Andyb
Sijoitus: 1164/2007
Yield: -10.78%
Home Draw Away
-145 for Mohammedan SC
10/10
Ennustettu tuotto 6.90

JohnnyBetin veikkaajien valmistamat Mohammedan SC - Baghpat veikkausvinkit ODI

Nämä veikkaajat tietävät kuinka löytää parhaita vetoja! Andyb, jonka ODI parametri on -0.16, panos 10 ja kertoimet -145 veikkaamalla Mohammedan SC Home Draw Away markkinoilla. Mahdollinen voitto on 6.9.

Andyb
Andyb
Sijoitus: 1377/2007
ODI: -0.16
Home Draw Away
-145 for Mohammedan SC
10/10
Ennustettu tuotto 6.90

Parhaat tekoälyn veikkausvinkit Mohammedan SC vs Baghpat otteluun

Mitä tulosta Mohammedan SC vs Baghpat otteluun tekoäly ennustaa? Tekoälyn mukaan mahdollisin tulos on Mohammedan SC veto Home Draw Away markkinoilla, kertoimilla -145, 10 panoksella, Andyb tipsterista.

Home Draw Away
-145 for Mohammedan SC
10/10
Ennustettu tuotto 6.90

Tarkista Veikkaajiemme ennusteet!

JohnnyBetin yhteisö antoi vinkkejään tulevaan Mohammedan SC vs Baghpat otteluun. Huippuennuste, jolla on 100% ääntä on Mohammedan SC joukkueen voitto (odds of -145). Baghpat joukkueen voitto sai 0% ääntä, kun taas 0% ennustaa tasapeliä.

1 100%
X 0%
2 0%

Mohammedan SC vs Baghpat Veikkausvinkit

Vinkki 1:
Kertoimet -145 - Mohammedan SC (Home Draw Away)
Pelaa vastuullisesti