02.07.2026 14:10 United States MLB 2026

Milwaukee Brewers - Cincinnati Reds Ennusteet ja Vetovihjeet

Milwaukee Brewers vs. Cincinnati Reds pidetään 14:10 02.07.2026.

Milwaukee Brewers
Milwaukee Brewers
Cincinnati Reds
Cincinnati Reds

Mitä veikata?

Tarkista viime Milwaukee Brewers vs Cincinnati Reds veikkausvinkit ja ennusteet, jotka JohnnyBetin Tipstereiden yhteisö valitsi. Yksi suosituimmista markkinoista on "Home Away" ja odotettu "Milwaukee Brewers" tulos kertoimilla -200 4 4:lta käyttäjiltä. Toinen suosittu vedonlyöntimarkkina on "Asian Handicap (-1.5)" "Milwaukee Brewers (-1.5), money back on draw" tuloksella (kertoimet +114) jonka valitsi 100%.

Suosituimmat vetotyypit

Home Away
Milwaukee Brewers
100%
4 out of 4 vihjeentekijästä
Over/Under 6.5
Over
100%
1 out of 1 vihjeentekijästä
Over/Under 8.5
Over
100%
1 out of 1 vihjeentekijästä

JohnnyBetin vetovihjeet Milwaukee Brewers - Cincinnati Reds otteluun veikkaajien voiton mukaan lajiteltuna

Tämän tapahtuman tuottavin, ALEXANDRIA (49 tuottosijoituksessa) ennustaa 18.8 voittoa panostamalla 10 Over vetoon (+188) kertoimilla Over/Under 8.5 markkinolla. Toisaalta VirusD (sijoituksessa 74), antaa vinkki kertoimilla -200 Milwaukee Brewers tulokselle (Home Away) panostamalla 10, 5.0 ennustettua voittoa saadakseen. Kolmas tuottavin veikkaaja (264 tällä kaudella), Macloud ennustaa 5.3 voittoa panostamalla 10 kertoimilla -189 veikkaamalla Milwaukee Brewers Home Away markkinolla.

ALEXANDRIA
ALEXANDRIA
Sijoitus: 49/1808
Tuotto: 106.54
Over/Under 8.5
+188 for Over
10/10
Ennustettu tuotto 18.80
VirusD
Sijoitus: 74/1808
Tuotto: 86.22
Home Away
-200 for Milwaukee Brewers
10/10
Ennustettu tuotto 5.00
Macloud
Sijoitus: 264/1808
Tuotto: 19.7
Home Away
-189 for Milwaukee Brewers
10/10
Ennustettu tuotto 5.30
Macloud
Sijoitus: 264/1808
Tuotto: 19.7
Over/Under 6.5
-120 for Over
10/10
Ennustettu tuotto 8.30
Kokosowy89
Kokosowy89
Sijoitus: 1725/1808
Tuotto: -118.47
Over/Under 7.5
-164 for Under
10/10
Ennustettu tuotto 6.10
1 2

JohnnyBetin vetovihjeet Milwaukee Brewers - Cincinnati Reds otteluun veikkaajien tuoton (yield) mukaan lajiteltuna

Jos tuotto on sinulle luotettavampi kuin voitto, VirusD (jolla on 9.21% tuotto) ennustaa saada 5.0 voittoa panostamalla 10 Milwaukee Brewers kertoimilla (-200) Home Away markkinolla. Taas on vielä ALEXANDRIA veikkaaja jolla on 4.89% tuotto. Vinkkinsä on 10 panos Over kertoimilla (+188) Over/Under 8.5 markkinolla. Odotettu voitto on 18.8. Macloud (2.1% tuotto) valitsi -189 Milwaukee Brewers vedon Home Away markkinolla. Panostamalla 10 saa 5.3 voittoa jos oikein.

VirusD
Sijoitus: 429/1808
Yield: 9.21%
Home Away
-200 for Milwaukee Brewers
10/10
Ennustettu tuotto 5.00
ALEXANDRIA
ALEXANDRIA
Sijoitus: 515/1808
Yield: 4.89%
Over/Under 8.5
+188 for Over
10/10
Ennustettu tuotto 18.80
Macloud
Sijoitus: 598/1808
Yield: 2.1%
Home Away
-189 for Milwaukee Brewers
10/10
Ennustettu tuotto 5.30
Macloud
Sijoitus: 598/1808
Yield: 2.1%
Over/Under 6.5
-120 for Over
10/10
Ennustettu tuotto 8.30
Kokosowy89
Kokosowy89
Sijoitus: 850/1808
Yield: -4.39%
Over/Under 7.5
-164 for Under
10/10
Ennustettu tuotto 6.10
1 2

JohnnyBetin veikkaajien valmistamat Milwaukee Brewers - Cincinnati Reds veikkausvinkit ODI

Nämä veikkaajat tietävät kuinka löytää parhaita vetoja! Kokosowy89, jonka ODI parametri on 3.7, panos 10 ja kertoimet -164 veikkaamalla Under Over/Under 7.5 markkinoilla. Mahdollinen voitto on 6.1. VirusD (ODI: 2.38) antaa vetovihje saadakseen 5.0 voittoa veikkaamalla 10 panosta Milwaukee Brewers (-200) kertoimilla Home Away vedonlnyöntimakrkkinolla. Kolmas kokonaissijojituksessa (ODI: -0.5), Macloud, valitsee Home Away markkina panostamalla 10 -189 kertoimilla veikkaamalla Milwaukee Brewers. Ennustettu voitto on 5.3.

Kokosowy89
Kokosowy89
Sijoitus: 291/1808
ODI: 3.7
Over/Under 7.5
-164 for Under
10/10
Ennustettu tuotto 6.10
VirusD
Sijoitus: 342/1808
ODI: 2.38
Home Away
-200 for Milwaukee Brewers
10/10
Ennustettu tuotto 5.00
Macloud
Sijoitus: 1424/1808
ODI: -0.5
Home Away
-189 for Milwaukee Brewers
10/10
Ennustettu tuotto 5.30
Macloud
Sijoitus: 1424/1808
ODI: -0.5
Over/Under 6.5
-120 for Over
10/10
Ennustettu tuotto 8.30
viveiron
viveiron
Sijoitus: 1678/1808
ODI: -2.69
Home Away
-200 for Milwaukee Brewers
10/10
Ennustettu tuotto 5.00
1 2

Parhaat tekoälyn veikkausvinkit Milwaukee Brewers vs Cincinnati Reds otteluun

Mitä tulosta Milwaukee Brewers vs Cincinnati Reds otteluun tekoäly ennustaa? Tekoälyn mukaan mahdollisin tulos on Over veto Over/Under 8.5 markkinoilla, kertoimilla +188, 10 panoksella, ALEXANDRIA tipsterista. Veto Milwaukee Brewers (-200) Home Away markkinoilla, 10 panoksella, VirusD tipsterista on toinen tekoälyn suosikki. Kolmas todennäköisin voittoon veto algoritmin mukaan on Milwaukee Brewers Home Away markkinoilla, josta Macloud lyö 10 vetoa -189 kertoimilla.

Over/Under 8.5
+188 for Over
10/10
Ennustettu tuotto 18.80
Home Away
-200 for Milwaukee Brewers
10/10
Ennustettu tuotto 5.00
Home Away
-189 for Milwaukee Brewers
10/10
Ennustettu tuotto 5.30
Over/Under 6.5
-120 for Over
10/10
Ennustettu tuotto 8.30
Over/Under 7.5
-164 for Under
10/10
Ennustettu tuotto 6.10
1 2

Tarkista Veikkaajiemme ennusteet!

JohnnyBetin yhteisö antoi vinkkejään tulevaan Milwaukee Brewers vs Cincinnati Reds otteluun. Huippuennuste, jolla on 100% ääntä, on Milwaukee Brewers joukkueen voitto (kertoimet -200). Taas Cincinnati Reds joukkueen voitto (+169) sai 0% ääntä.

1 100%
2 0%

Milwaukee Brewers vs Cincinnati Reds Veikkausvinkit

Vinkki 1:
Kertoimet +188 - Over (Over/Under 8.5)
Vinkki 2:
Kertoimet -200 - Milwaukee Brewers (Home Away)
Pelaa vastuullisesti