02.07.2026 11:30 World FIBA World Cup Qualifiers 2026/2027

Liettua - Iso-Britannia Ennusteet ja Vetovihjeet

Liettua vs. Iso-Britannia pidetään 11:30 02.07.2026.

Liettua
Iso-Britannia

Mitä veikata?

Tarkista viime Liettua vs Iso-Britannia veikkausvinkit ja ennusteet, jotka JohnnyBetin Tipstereiden yhteisö valitsi. Yksi suosituimmista markkinoista on "Asian Handicap (-19.5)" ja odotettu "Liettua (-19.5), money back on draw" tulos kertoimilla +124 1 1:lta käyttäjiltä. Toinen suosittu vedonlyöntimarkkina on "Home Away" "Liettua" tuloksella (kertoimet -5000) jonka valitsi 100%.

Suosituimmat vetotyypit

Asian Handicap (-19.5)
Liettua (-19.5), money back on draw
100%
1 out of 1 vihjeentekijästä
Home Away
Liettua
100%
1 out of 1 vihjeentekijästä

JohnnyBetin vetovihjeet Liettua - Iso-Britannia otteluun veikkaajien voiton mukaan lajiteltuna

Tämän tapahtuman tuottavin, player92 (58 tuottosijoituksessa) ennustaa 12.4 voittoa panostamalla 10 Liettua (-19.5), money back on draw vetoon (+124) kertoimilla Asian Handicap (-19.5) markkinolla. Toisaalta Henry258 (sijoituksessa 2037), antaa vinkki kertoimilla -5000 Liettua tulokselle (Home Away) panostamalla 10, 0.2 ennustettua voittoa saadakseen.

player92
player92
Sijoitus: 58/1806
Tuotto: 102.4
Asian Handicap (-19.5)
+124 for Liettua (-19.5), money back on draw
10/10
Ennustettu tuotto 12.40
Henry258
Henry258
Sijoitus: 2037/1806
Tuotto: -1014.04
Home Away
-5000 for Liettua
10/10
Ennustettu tuotto 0.20

JohnnyBetin vetovihjeet Liettua - Iso-Britannia otteluun veikkaajien tuoton (yield) mukaan lajiteltuna

Jos tuotto on sinulle luotettavampi kuin voitto, player92 (jolla on 7.64% tuotto) ennustaa saada 12.4 voittoa panostamalla 10 Liettua (-19.5), money back on draw kertoimilla (+124) Asian Handicap (-19.5) markkinolla. Taas on vielä Henry258 veikkaaja jolla on -14.0% tuotto. Vinkkinsä on 10 panos Liettua kertoimilla (-5000) Home Away markkinolla. Odotettu voitto on 0.2.

player92
player92
Sijoitus: 452/1806
Yield: 7.64%
Asian Handicap (-19.5)
+124 for Liettua (-19.5), money back on draw
10/10
Ennustettu tuotto 12.40
Henry258
Henry258
Sijoitus: 1236/1806
Yield: -14.0%
Home Away
-5000 for Liettua
10/10
Ennustettu tuotto 0.20

JohnnyBetin veikkaajien valmistamat Liettua - Iso-Britannia veikkausvinkit ODI

Nämä veikkaajat tietävät kuinka löytää parhaita vetoja! player92, jonka ODI parametri on 2.2, panos 10 ja kertoimet +124 veikkaamalla Liettua (-19.5), money back on draw Asian Handicap (-19.5) markkinoilla. Mahdollinen voitto on 12.4. Henry258 (ODI: -1.73) antaa vetovihje saadakseen 0.2 voittoa veikkaamalla 10 panosta Liettua (-5000) kertoimilla Home Away vedonlnyöntimakrkkinolla.

player92
player92
Sijoitus: 352/1806
ODI: 2.2
Asian Handicap (-19.5)
+124 for Liettua (-19.5), money back on draw
10/10
Ennustettu tuotto 12.40
Henry258
Henry258
Sijoitus: 1614/1806
ODI: -1.73
Home Away
-5000 for Liettua
10/10
Ennustettu tuotto 0.20

Parhaat tekoälyn veikkausvinkit Liettua vs Iso-Britannia otteluun

Mitä tulosta Liettua vs Iso-Britannia otteluun tekoäly ennustaa? Tekoälyn mukaan mahdollisin tulos on Liettua (-19.5), money back on draw veto Asian Handicap (-19.5) markkinoilla, kertoimilla +124, 10 panoksella, player92 tipsterista. Veto Liettua (-5000) Home Away markkinoilla, 10 panoksella, Henry258 tipsterista on toinen tekoälyn suosikki.

Asian Handicap (-19.5)
+124 for Liettua (-19.5), money back on draw
10/10
Ennustettu tuotto 12.40
Home Away
-5000 for Liettua
10/10
Ennustettu tuotto 0.20

Tarkista Veikkaajiemme ennusteet!

JohnnyBetin yhteisö antoi vinkkejään tulevaan Liettua vs Iso-Britannia otteluun. Huippuennuste, jolla on 100% ääntä, on Liettua joukkueen voitto (kertoimet -5000). Taas Iso-Britannia joukkueen voitto (+1330) sai 0% ääntä.

1 100%
2 0%

Liettua vs Iso-Britannia Veikkausvinkit

Vinkki 1:
Kertoimet +124 - Liettua (-19.5), money back on draw (Asian Handicap (-19.5))
Pelaa vastuullisesti