29.08.2026 15:05 Hungary Hungarian Darts Trophy 2026

Michael van Gerwen - James Hurrell Ennusteet ja Vetovihjeet

Michael van Gerwen vs. James Hurrell pidetään 15:05 29.08.2026.

Michael van Gerwen
James Hurrell

Mitä veikata?

Tarkista viime Michael van Gerwen vs James Hurrell veikkausvinkit ja ennusteet, jotka JohnnyBetin Tipstereiden yhteisö valitsi. Yksi suosituimmista markkinoista on "Home Away" ja odotettu "Michael van Gerwen" tulos kertoimilla -250 2 3:lta käyttäjiltä.

Suosituimmat vetotyypit

Home Away
Michael van Gerwen
67%
2 out of 3 vihjeentekijästä

JohnnyBetin vetovihjeet Michael van Gerwen - James Hurrell otteluun veikkaajien voiton mukaan lajiteltuna

Tämän tapahtuman tuottavin, MABS (1271 tuottosijoituksessa) ennustaa 4.0 voittoa panostamalla 10 Michael van Gerwen vetoon (-250) kertoimilla Home Away markkinolla. Toisaalta Fmd1414 (sijoituksessa 1460), antaa vinkki kertoimilla -250 Michael van Gerwen tulokselle (Home Away) panostamalla 10, 4.0 ennustettua voittoa saadakseen. Kolmas tuottavin veikkaaja (1482 tällä kaudella), Wilhelmine ennustaa 17.84 voittoa panostamalla 8 kertoimilla +223 veikkaamalla James Hurrell Home Away markkinolla.

MABS
MABS
Sijoitus: 1271/1325
Tuotto: -154.53
Home Away
-250 for Michael van Gerwen
10/10
Ennustettu tuotto 4.00
Fmd1414
Fmd1414
Sijoitus: 1460/1325
Tuotto: -904.34
Home Away
-250 for Michael van Gerwen
10/10
Ennustettu tuotto 4.00
Wilhelmine
Wilhelmine
Sijoitus: 1482/1325
Tuotto: -2632.91
Home Away
+223 for James Hurrell
8/10
Ennustettu tuotto 17.84

JohnnyBetin vetovihjeet Michael van Gerwen - James Hurrell otteluun veikkaajien tuoton (yield) mukaan lajiteltuna

Jos tuotto on sinulle luotettavampi kuin voitto, MABS (jolla on -4.65% tuotto) ennustaa saada 4.0 voittoa panostamalla 10 Michael van Gerwen kertoimilla (-250) Home Away markkinolla. Taas on vielä Wilhelmine veikkaaja jolla on -5.56% tuotto. Vinkkinsä on 8 panos James Hurrell kertoimilla (+223) Home Away markkinolla. Odotettu voitto on 17.84. Fmd1414 (-6.84% tuotto) valitsi -250 Michael van Gerwen vedon Home Away markkinolla. Panostamalla 10 saa 4.0 voittoa jos oikein.

MABS
MABS
Sijoitus: 685/1325
Yield: -4.65%
Home Away
-250 for Michael van Gerwen
10/10
Ennustettu tuotto 4.00
Wilhelmine
Wilhelmine
Sijoitus: 732/1325
Yield: -5.56%
Home Away
+223 for James Hurrell
8/10
Ennustettu tuotto 17.84
Fmd1414
Fmd1414
Sijoitus: 794/1325
Yield: -6.84%
Home Away
-250 for Michael van Gerwen
10/10
Ennustettu tuotto 4.00

JohnnyBetin veikkaajien valmistamat Michael van Gerwen - James Hurrell veikkausvinkit ODI

Nämä veikkaajat tietävät kuinka löytää parhaita vetoja! Fmd1414, jonka ODI parametri on 251.44, panos 10 ja kertoimet -250 veikkaamalla Michael van Gerwen Home Away markkinoilla. Mahdollinen voitto on 4.0. MABS (ODI: 7.26) antaa vetovihje saadakseen 4.0 voittoa veikkaamalla 10 panosta Michael van Gerwen (-250) kertoimilla Home Away vedonlnyöntimakrkkinolla. Kolmas kokonaissijojituksessa (ODI: -3240.03), Wilhelmine, valitsee Home Away markkina panostamalla 8 +223 kertoimilla veikkaamalla James Hurrell. Ennustettu voitto on 17.84.

Fmd1414
Fmd1414
Sijoitus: 24/1325
ODI: 251.44
Home Away
-250 for Michael van Gerwen
10/10
Ennustettu tuotto 4.00
MABS
MABS
Sijoitus: 191/1325
ODI: 7.26
Home Away
-250 for Michael van Gerwen
10/10
Ennustettu tuotto 4.00
Wilhelmine
Wilhelmine
Sijoitus: 1482/1325
ODI: -3240.03
Home Away
+223 for James Hurrell
8/10
Ennustettu tuotto 17.84

Parhaat tekoälyn veikkausvinkit Michael van Gerwen vs James Hurrell otteluun

Mitä tulosta Michael van Gerwen vs James Hurrell otteluun tekoäly ennustaa? Tekoälyn mukaan mahdollisin tulos on Michael van Gerwen veto Home Away markkinoilla, kertoimilla -250, 10 panoksella, MABS tipsterista. Veto Michael van Gerwen (-250) Home Away markkinoilla, 10 panoksella, Fmd1414 tipsterista on toinen tekoälyn suosikki. Kolmas todennäköisin voittoon veto algoritmin mukaan on James Hurrell Home Away markkinoilla, josta Wilhelmine lyö 8 vetoa +223 kertoimilla.

Home Away
-250 for Michael van Gerwen
10/10
Ennustettu tuotto 4.00
Home Away
-250 for Michael van Gerwen
10/10
Ennustettu tuotto 4.00
Home Away
+223 for James Hurrell
8/10
Ennustettu tuotto 17.84

Michael van Gerwen vs James Hurrell Veikkausvinkit

Vinkki 1:
Kertoimet -250 - Michael van Gerwen (Home Away)
Pelaa vastuullisesti