05.07.2026 12:30 Chile Copa Chile 2026

La Serena - CD Antofagasta Ennusteet ja Vetovihjeet

La Serena vs. CD Antofagasta pidetään 12:30 05.07.2026.

La Serena
La Serena
CD Antofagasta
CD Antofagasta

Mitä veikata?

Tarkista viime La Serena vs CD Antofagasta veikkausvinkit ja ennusteet, jotka JohnnyBetin Tipstereiden yhteisö valitsi. Yksi suosituimmista markkinoista on "Home Draw Away" ja odotettu "La Serena" tulos kertoimilla -116 1 2:lta käyttäjiltä.

Suosituimmat vetotyypit

Home Draw Away
La Serena
50%
1 out of 2 vihjeentekijästä

JohnnyBetin vetovihjeet La Serena - CD Antofagasta otteluun veikkaajien voiton mukaan lajiteltuna

Tämän tapahtuman tuottavin, bonus melbet (359 tuottosijoituksessa) ennustaa 6.12 voittoa panostamalla 3 CD Antofagasta vetoon (+204) kertoimilla Home Draw Away markkinolla. Toisaalta Бетано промо код (sijoituksessa 1881), antaa vinkki kertoimilla -116 La Serena tulokselle (Home Draw Away) panostamalla 8, 6.88 ennustettua voittoa saadakseen.

bonus melbet
Sijoitus: 359/1842
Tuotto: 12.73
Home Draw Away
+204 for CD Antofagasta
3/10
Ennustettu tuotto 6.12
Бетано промо код
Sijoitus: 1881/1842
Tuotto: -184.64
Home Draw Away
-116 for La Serena
8/10
Ennustettu tuotto 6.88

JohnnyBetin vetovihjeet La Serena - CD Antofagasta otteluun veikkaajien tuoton (yield) mukaan lajiteltuna

Jos tuotto on sinulle luotettavampi kuin voitto, bonus melbet (jolla on 1.08% tuotto) ennustaa saada 6.12 voittoa panostamalla 3 CD Antofagasta kertoimilla (+204) Home Draw Away markkinolla. Taas on vielä Бетано промо код veikkaaja jolla on -15.88% tuotto. Vinkkinsä on 8 panos La Serena kertoimilla (-116) Home Draw Away markkinolla. Odotettu voitto on 6.88.

bonus melbet
Sijoitus: 648/1842
Yield: 1.08%
Home Draw Away
+204 for CD Antofagasta
3/10
Ennustettu tuotto 6.12
Бетано промо код
Sijoitus: 1321/1842
Yield: -15.88%
Home Draw Away
-116 for La Serena
8/10
Ennustettu tuotto 6.88

JohnnyBetin veikkaajien valmistamat La Serena - CD Antofagasta veikkausvinkit ODI

Nämä veikkaajat tietävät kuinka löytää parhaita vetoja! Бетано промо код, jonka ODI parametri on -53.6, panos 8 ja kertoimet -116 veikkaamalla La Serena Home Draw Away markkinoilla. Mahdollinen voitto on 6.88. bonus melbet (ODI: -57.03) antaa vetovihje saadakseen 6.12 voittoa veikkaamalla 3 panosta CD Antofagasta (+204) kertoimilla Home Draw Away vedonlnyöntimakrkkinolla.

Бетано промо код
Sijoitus: 1984/1842
ODI: -53.6
Home Draw Away
-116 for La Serena
8/10
Ennustettu tuotto 6.88
bonus melbet
Sijoitus: 1988/1842
ODI: -57.03
Home Draw Away
+204 for CD Antofagasta
3/10
Ennustettu tuotto 6.12

Parhaat tekoälyn veikkausvinkit La Serena vs CD Antofagasta otteluun

Mitä tulosta La Serena vs CD Antofagasta otteluun tekoäly ennustaa? Tekoälyn mukaan mahdollisin tulos on CD Antofagasta veto Home Draw Away markkinoilla, kertoimilla +204, 3 panoksella, bonus melbet tipsterista. Veto La Serena (-116) Home Draw Away markkinoilla, 8 panoksella, Бетано промо код tipsterista on toinen tekoälyn suosikki.

Home Draw Away
+204 for CD Antofagasta
3/10
Ennustettu tuotto 6.12
Home Draw Away
-116 for La Serena
8/10
Ennustettu tuotto 6.88

Tarkista Veikkaajiemme ennusteet!

JohnnyBetin yhteisö antoi vinkkejään tulevaan La Serena vs CD Antofagasta otteluun. Huippuennuste, jolla on 50% ääntä on La Serena joukkueen voitto (odds of -116). CD Antofagasta joukkueen voitto (+204) sai 50% ääntä, kun taas 0% ennustaa tasapeliä (+214).

1 50%
X 0%
2 50%

La Serena vs CD Antofagasta Veikkausvinkit

Vinkki 1:
Kertoimet +204 - CD Antofagasta (Home Draw Away)
Pelaa vastuullisesti