25.08.2026 05:30 Republic of Korea KBO 2026

Kia Tigers - Lotte Giants Ennusteet ja Vetovihjeet

Kia Tigers vs. Lotte Giants pidetään 05:30 25.08.2026.

Kia Tigers
Lotte Giants

Mitä veikata?

Suosituimmat vetotyypit

Over/Under 8.5
Over
100%
1 out of 1 vihjeentekijästä

JohnnyBetin vetovihjeet Kia Tigers - Lotte Giants otteluun veikkaajien voiton mukaan lajiteltuna

Tämän tapahtuman tuottavin, Orythree (1075 tuottosijoituksessa) ennustaa 7.1 voittoa panostamalla 10 Over vetoon (-141) kertoimilla Over/Under 8.5 markkinolla.

Orythree
Orythree
Sijoitus: 1075/1252
Tuotto: -88.0
Over/Under 8.5
-141 for Over
10/10
Ennustettu tuotto 7.10

JohnnyBetin vetovihjeet Kia Tigers - Lotte Giants otteluun veikkaajien tuoton (yield) mukaan lajiteltuna

Jos tuotto on sinulle luotettavampi kuin voitto, Orythree (jolla on -2.65% tuotto) ennustaa saada 7.1 voittoa panostamalla 10 Over kertoimilla (-141) Over/Under 8.5 markkinolla.

Orythree
Orythree
Sijoitus: 528/1252
Yield: -2.65%
Over/Under 8.5
-141 for Over
10/10
Ennustettu tuotto 7.10

JohnnyBetin veikkaajien valmistamat Kia Tigers - Lotte Giants veikkausvinkit ODI

Nämä veikkaajat tietävät kuinka löytää parhaita vetoja! Orythree, jonka ODI parametri on 0.49, panos 10 ja kertoimet -141 veikkaamalla Over Over/Under 8.5 markkinoilla. Mahdollinen voitto on 7.1.

Orythree
Orythree
Sijoitus: 433/1252
ODI: 0.49
Over/Under 8.5
-141 for Over
10/10
Ennustettu tuotto 7.10

Parhaat tekoälyn veikkausvinkit Kia Tigers vs Lotte Giants otteluun

Mitä tulosta Kia Tigers vs Lotte Giants otteluun tekoäly ennustaa? Tekoälyn mukaan mahdollisin tulos on Over veto Over/Under 8.5 markkinoilla, kertoimilla -141, 10 panoksella, Orythree tipsterista.

Over/Under 8.5
-141 for Over
10/10
Ennustettu tuotto 7.10

Kia Tigers vs Lotte Giants Veikkausvinkit

Vinkki 1:
Kertoimet -141 - Over (Over/Under 8.5)
Pelaa vastuullisesti