22.10.2026 02:10 • China • WTA Ningbo 2026

Katarzyna Kawa - Belinda Bencic Ennusteet ja Vetovihjeet

Katarzyna Kawa vs. Belinda Bencic pidetään 02:10 22.10.2026.

Katarzyna Kawa
—
Belinda Bencic

Mitä veikata?

Tarkista viime Katarzyna Kawa vs Belinda Bencic veikkausvinkit ja ennusteet, jotka JohnnyBetin Tipstereiden yhteisö valitsi. Yksi suosituimmista markkinoista on "Home Away" ja odotettu "Katarzyna Kawa" tulos kertoimilla +817 1 1:lta käyttäjiltä.

Suosituimmat vetotyypit

Home Away
Katarzyna Kawa
100%
1 out of 1 vihjeentekijästä

JohnnyBetin vetovihjeet Katarzyna Kawa - Belinda Bencic otteluun veikkaajien voiton mukaan lajiteltuna

Tämän tapahtuman tuottavin, supcio (2024 tuottosijoituksessa) ennustaa 49.02 voittoa panostamalla 6 Katarzyna Kawa vetoon (+817) kertoimilla Home Away markkinolla.

supcio
supcio
Sijoitus: 2024/1938
Tuotto: -3313.53
Home Away
+817 for Katarzyna Kawa
6/10
Ennustettu tuotto 49.02

JohnnyBetin vetovihjeet Katarzyna Kawa - Belinda Bencic otteluun veikkaajien tuoton (yield) mukaan lajiteltuna

Jos tuotto on sinulle luotettavampi kuin voitto, supcio (jolla on -8.41% tuotto) ennustaa saada 49.02 voittoa panostamalla 6 Katarzyna Kawa kertoimilla (+817) Home Away markkinolla.

supcio
supcio
Sijoitus: 1194/1938
Yield: -8.41%
Home Away
+817 for Katarzyna Kawa
6/10
Ennustettu tuotto 49.02

JohnnyBetin veikkaajien valmistamat Katarzyna Kawa - Belinda Bencic veikkausvinkit ODI

Nämä veikkaajat tietävät kuinka löytää parhaita vetoja! supcio, jonka ODI parametri on -1820.13, panos 6 ja kertoimet +817 veikkaamalla Katarzyna Kawa Home Away markkinoilla. Mahdollinen voitto on 49.02.

supcio
supcio
Sijoitus: 2019/1938
ODI: -1820.13
Home Away
+817 for Katarzyna Kawa
6/10
Ennustettu tuotto 49.02

Parhaat tekoälyn veikkausvinkit Katarzyna Kawa vs Belinda Bencic otteluun

Mitä tulosta Katarzyna Kawa vs Belinda Bencic otteluun tekoäly ennustaa? Tekoälyn mukaan mahdollisin tulos on Katarzyna Kawa veto Home Away markkinoilla, kertoimilla +817, 6 panoksella, supcio tipsterista.

Home Away
+817 for Katarzyna Kawa
6/10
Ennustettu tuotto 49.02

Tarkista Veikkaajiemme ennusteet!

JohnnyBetin yhteisö antoi vinkkejään tulevaan Katarzyna Kawa vs Belinda Bencic otteluun. Huippuennuste, jolla on 100% ääntä, on Katarzyna Kawa joukkueen voitto (kertoimet +817). Taas Belinda Bencic joukkueen voitto (-1000) sai 0% ääntä.

1 100%
2 0%

Katarzyna Kawa vs Belinda Bencic Veikkausvinkit

Vinkki 1:
Kertoimet +817 - Katarzyna Kawa (Home Away)
Pelaa vastuullisesti