25.08.2026 11:00 United States US Open Women, Qualifications 2026

Jodie Anna Burrage - Guiomar Maristany Zuleta de Reales Ennusteet ja Vetovihjeet

Jodie Anna Burrage vs. Guiomar Maristany Zuleta de Reales pidetään 11:00 25.08.2026.

Jodie Anna Burrage
Guiomar Maristany Zuleta de Reales

Mitä veikata?

Tarkista viime Jodie Anna Burrage vs Guiomar Maristany Zuleta de Reales veikkausvinkit ja ennusteet, jotka JohnnyBetin Tipstereiden yhteisö valitsi. Yksi suosituimmista markkinoista on "Home Away" ja odotettu "Jodie Anna Burrage" tulos kertoimilla -286 1 1:lta käyttäjiltä.

Suosituimmat vetotyypit

Home Away
Jodie Anna Burrage
100%
1 out of 1 vihjeentekijästä

JohnnyBetin vetovihjeet Jodie Anna Burrage - Guiomar Maristany Zuleta de Reales otteluun veikkaajien voiton mukaan lajiteltuna

Tämän tapahtuman tuottavin, Zhubiitis (1366 tuottosijoituksessa) ennustaa 3.5 voittoa panostamalla 10 Jodie Anna Burrage vetoon (-286) kertoimilla Home Away markkinolla.

Zhubiitis
Zhubiitis
Sijoitus: 1366/1252
Tuotto: -853.1
Home Away
-286 for Jodie Anna Burrage
10/10
Ennustettu tuotto 3.50

JohnnyBetin vetovihjeet Jodie Anna Burrage - Guiomar Maristany Zuleta de Reales otteluun veikkaajien tuoton (yield) mukaan lajiteltuna

Jos tuotto on sinulle luotettavampi kuin voitto, Zhubiitis (jolla on -7.1% tuotto) ennustaa saada 3.5 voittoa panostamalla 10 Jodie Anna Burrage kertoimilla (-286) Home Away markkinolla.

Zhubiitis
Zhubiitis
Sijoitus: 728/1252
Yield: -7.1%
Home Away
-286 for Jodie Anna Burrage
10/10
Ennustettu tuotto 3.50

JohnnyBetin veikkaajien valmistamat Jodie Anna Burrage - Guiomar Maristany Zuleta de Reales veikkausvinkit ODI

Nämä veikkaajat tietävät kuinka löytää parhaita vetoja! Zhubiitis, jonka ODI parametri on -23.94, panos 10 ja kertoimet -286 veikkaamalla Jodie Anna Burrage Home Away markkinoilla. Mahdollinen voitto on 3.5.

Zhubiitis
Zhubiitis
Sijoitus: 1309/1252
ODI: -23.94
Home Away
-286 for Jodie Anna Burrage
10/10
Ennustettu tuotto 3.50

Parhaat tekoälyn veikkausvinkit Jodie Anna Burrage vs Guiomar Maristany Zuleta de Reales otteluun

Mitä tulosta Jodie Anna Burrage vs Guiomar Maristany Zuleta de Reales otteluun tekoäly ennustaa? Tekoälyn mukaan mahdollisin tulos on Jodie Anna Burrage veto Home Away markkinoilla, kertoimilla -286, 10 panoksella, Zhubiitis tipsterista.

Home Away
-286 for Jodie Anna Burrage
10/10
Ennustettu tuotto 3.50

Tarkista Veikkaajiemme ennusteet!

JohnnyBetin yhteisö antoi vinkkejään tulevaan Jodie Anna Burrage vs Guiomar Maristany Zuleta de Reales otteluun. Huippuennuste, jolla on 100% ääntä, on Jodie Anna Burrage joukkueen voitto (kertoimet -286). Taas Guiomar Maristany Zuleta de Reales joukkueen voitto (+228) sai 0% ääntä.

1 100%
2 0%

Jodie Anna Burrage vs Guiomar Maristany Zuleta de Reales Veikkausvinkit

Vinkki 1:
Kertoimet -286 - Jodie Anna Burrage (Home Away)
Pelaa vastuullisesti