20.10.2026 11:30 • Finland • Liiga 2026/2027

HPK Hämeenlinna - Pelicans Lahti Ennusteet ja Vetovihjeet

HPK Hämeenlinna vs. Pelicans Lahti pidetään 11:30 20.10.2026.

HPK Hämeenlinna
—
Pelicans Lahti

Mitä veikata?

Tarkista viime HPK Hämeenlinna vs Pelicans Lahti veikkausvinkit ja ennusteet, jotka JohnnyBetin Tipstereiden yhteisö valitsi. Yksi suosituimmista markkinoista on "Home Draw Away" ja odotettu "HPK Hämeenlinna" tulos kertoimilla -185 2 2:lta käyttäjiltä.

Suosituimmat vetotyypit

Home Draw Away
HPK Hämeenlinna
100%
2 out of 2 vihjeentekijästä

JohnnyBetin vetovihjeet HPK Hämeenlinna - Pelicans Lahti otteluun veikkaajien voiton mukaan lajiteltuna

Tämän tapahtuman tuottavin, Labben (1961 tuottosijoituksessa) ennustaa 2.7 voittoa panostamalla 5 HPK Hämeenlinna vetoon (-185) kertoimilla Home Draw Away markkinolla. Toisaalta abreujg78 (sijoituksessa 2012), antaa vinkki kertoimilla -185 HPK Hämeenlinna tulokselle (Home Draw Away) panostamalla 10, 5.4 ennustettua voittoa saadakseen.

Labben
Labben
Sijoitus: 1961/1920
Tuotto: -1363.99
Home Draw Away
-185 for HPK Hämeenlinna
5/10
Ennustettu tuotto 2.70
abreujg78
abreujg78
Sijoitus: 2012/1920
Tuotto: -37419.3
Home Draw Away
-185 for HPK Hämeenlinna
10/10
Ennustettu tuotto 5.40

JohnnyBetin vetovihjeet HPK Hämeenlinna - Pelicans Lahti otteluun veikkaajien tuoton (yield) mukaan lajiteltuna

Jos tuotto on sinulle luotettavampi kuin voitto, Labben (jolla on -6.12% tuotto) ennustaa saada 2.7 voittoa panostamalla 5 HPK Hämeenlinna kertoimilla (-185) Home Draw Away markkinolla. Taas on vielä abreujg78 veikkaaja jolla on -17.92% tuotto. Vinkkinsä on 10 panos HPK Hämeenlinna kertoimilla (-185) Home Draw Away markkinolla. Odotettu voitto on 5.4.

Labben
Labben
Sijoitus: 1050/1920
Yield: -6.12%
Home Draw Away
-185 for HPK Hämeenlinna
5/10
Ennustettu tuotto 2.70
abreujg78
abreujg78
Sijoitus: 1450/1920
Yield: -17.92%
Home Draw Away
-185 for HPK Hämeenlinna
10/10
Ennustettu tuotto 5.40

JohnnyBetin veikkaajien valmistamat HPK Hämeenlinna - Pelicans Lahti veikkausvinkit ODI

Nämä veikkaajat tietävät kuinka löytää parhaita vetoja! Labben, jonka ODI parametri on -274.73, panos 5 ja kertoimet -185 veikkaamalla HPK Hämeenlinna Home Draw Away markkinoilla. Mahdollinen voitto on 2.7. abreujg78 (ODI: -43311.7) antaa vetovihje saadakseen 5.4 voittoa veikkaamalla 10 panosta HPK Hämeenlinna (-185) kertoimilla Home Draw Away vedonlnyöntimakrkkinolla.

Labben
Labben
Sijoitus: 1968/1920
ODI: -274.73
Home Draw Away
-185 for HPK Hämeenlinna
5/10
Ennustettu tuotto 2.70
abreujg78
abreujg78
Sijoitus: 2009/1920
ODI: -43311.7
Home Draw Away
-185 for HPK Hämeenlinna
10/10
Ennustettu tuotto 5.40

Parhaat tekoälyn veikkausvinkit HPK Hämeenlinna vs Pelicans Lahti otteluun

Mitä tulosta HPK Hämeenlinna vs Pelicans Lahti otteluun tekoäly ennustaa? Tekoälyn mukaan mahdollisin tulos on HPK Hämeenlinna veto Home Draw Away markkinoilla, kertoimilla -185, 5 panoksella, Labben tipsterista. Veto HPK Hämeenlinna (-185) Home Draw Away markkinoilla, 10 panoksella, abreujg78 tipsterista on toinen tekoälyn suosikki.

Home Draw Away
-185 for HPK Hämeenlinna
5/10
Ennustettu tuotto 2.70
Home Draw Away
-185 for HPK Hämeenlinna
10/10
Ennustettu tuotto 5.40

Tarkista Veikkaajiemme ennusteet!

JohnnyBetin yhteisö antoi vinkkejään tulevaan HPK Hämeenlinna vs Pelicans Lahti otteluun. Huippuennuste, jolla on 100% ääntä on HPK Hämeenlinna joukkueen voitto (odds of -185). Pelicans Lahti joukkueen voitto (-208) sai 0% ääntä, kun taas 0% ennustaa tasapeliä (+223).

1 100%
X 0%
2 0%

HPK Hämeenlinna vs Pelicans Lahti Veikkausvinkit

Vinkki 1:
Kertoimet -185 - HPK Hämeenlinna (Home Draw Away)
Pelaa vastuullisesti