30.08.2026 17:00 Honduras Liga Nacional 2026

Estrella Roja - CD Olimpia Tegucigalpa Ennusteet ja Vetovihjeet

Estrella Roja vs. CD Olimpia Tegucigalpa pidetään 17:00 30.08.2026.

Estrella Roja
CD Olimpia Tegucigalpa
CD Olimpia Tegucigalpa

Mitä veikata?

Tarkista viime Estrella Roja vs CD Olimpia Tegucigalpa veikkausvinkit ja ennusteet, jotka JohnnyBetin Tipstereiden yhteisö valitsi. Yksi suosituimmista markkinoista on "Home Draw Away" ja odotettu "CD Olimpia Tegucigalpa" tulos kertoimilla +108 2 2:lta käyttäjiltä.

Suosituimmat vetotyypit

Home Draw Away
CD Olimpia Tegucigalpa
100%
2 out of 2 vihjeentekijästä
Over/Under 3
Over
100%
1 out of 1 vihjeentekijästä

JohnnyBetin vetovihjeet Estrella Roja - CD Olimpia Tegucigalpa otteluun veikkaajien voiton mukaan lajiteltuna

Tämän tapahtuman tuottavin, Brian1469 (5 tuottosijoituksessa) ennustaa 11.36 voittoa panostamalla 8 Over vetoon (+142) kertoimilla Over/Under 3 markkinolla. Toisaalta MVP (sijoituksessa 1349), antaa vinkki kertoimilla +108 CD Olimpia Tegucigalpa tulokselle (Home Draw Away) panostamalla 10, 10.8 ennustettua voittoa saadakseen. Kolmas tuottavin veikkaaja (1501 tällä kaudella), abreujg78 ennustaa 10.8 voittoa panostamalla 10 kertoimilla +108 veikkaamalla CD Olimpia Tegucigalpa Home Draw Away markkinolla.

Brian1469
Brian1469
Sijoitus: 5/1344
Tuotto: 336.61
Over/Under 3
+142 for Over
8/10
Ennustettu tuotto 11.36
MVP
MVP
Sijoitus: 1349/1344
Tuotto: -235.09
Home Draw Away
+108 for CD Olimpia Tegucigalpa
10/10
Ennustettu tuotto 10.80
abreujg78
abreujg78
Sijoitus: 1501/1344
Tuotto: -9798.47
Home Draw Away
+108 for CD Olimpia Tegucigalpa
10/10
Ennustettu tuotto 10.80

JohnnyBetin vetovihjeet Estrella Roja - CD Olimpia Tegucigalpa otteluun veikkaajien tuoton (yield) mukaan lajiteltuna

Jos tuotto on sinulle luotettavampi kuin voitto, Brian1469 (jolla on 2.97% tuotto) ennustaa saada 11.36 voittoa panostamalla 8 Over kertoimilla (+142) Over/Under 3 markkinolla. Taas on vielä MVP veikkaaja jolla on -1.26% tuotto. Vinkkinsä on 10 panos CD Olimpia Tegucigalpa kertoimilla (+108) Home Draw Away markkinolla. Odotettu voitto on 10.8. abreujg78 (-20.75% tuotto) valitsi +108 CD Olimpia Tegucigalpa vedon Home Draw Away markkinolla. Panostamalla 10 saa 10.8 voittoa jos oikein.

Brian1469
Brian1469
Sijoitus: 365/1344
Yield: 2.97%
Over/Under 3
+142 for Over
8/10
Ennustettu tuotto 11.36
MVP
MVP
Sijoitus: 526/1344
Yield: -1.26%
Home Draw Away
+108 for CD Olimpia Tegucigalpa
10/10
Ennustettu tuotto 10.80
abreujg78
abreujg78
Sijoitus: 1108/1344
Yield: -20.75%
Home Draw Away
+108 for CD Olimpia Tegucigalpa
10/10
Ennustettu tuotto 10.80

JohnnyBetin veikkaajien valmistamat Estrella Roja - CD Olimpia Tegucigalpa veikkausvinkit ODI

Nämä veikkaajat tietävät kuinka löytää parhaita vetoja! Brian1469, jonka ODI parametri on 137.41, panos 8 ja kertoimet +142 veikkaamalla Over Over/Under 3 markkinoilla. Mahdollinen voitto on 11.36. MVP (ODI: -89.95) antaa vetovihje saadakseen 10.8 voittoa veikkaamalla 10 panosta CD Olimpia Tegucigalpa (+108) kertoimilla Home Draw Away vedonlnyöntimakrkkinolla. Kolmas kokonaissijojituksessa (ODI: -12349.0), abreujg78, valitsee Home Draw Away markkina panostamalla 10 +108 kertoimilla veikkaamalla CD Olimpia Tegucigalpa. Ennustettu voitto on 10.8.

Brian1469
Brian1469
Sijoitus: 38/1344
ODI: 137.41
Over/Under 3
+142 for Over
8/10
Ennustettu tuotto 11.36
MVP
MVP
Sijoitus: 1463/1344
ODI: -89.95
Home Draw Away
+108 for CD Olimpia Tegucigalpa
10/10
Ennustettu tuotto 10.80
abreujg78
abreujg78
Sijoitus: 1499/1344
ODI: -12349.0
Home Draw Away
+108 for CD Olimpia Tegucigalpa
10/10
Ennustettu tuotto 10.80

Parhaat tekoälyn veikkausvinkit Estrella Roja vs CD Olimpia Tegucigalpa otteluun

Mitä tulosta Estrella Roja vs CD Olimpia Tegucigalpa otteluun tekoäly ennustaa? Tekoälyn mukaan mahdollisin tulos on Over veto Over/Under 3 markkinoilla, kertoimilla +142, 8 panoksella, Brian1469 tipsterista. Veto CD Olimpia Tegucigalpa (+108) Home Draw Away markkinoilla, 10 panoksella, MVP tipsterista on toinen tekoälyn suosikki. Kolmas todennäköisin voittoon veto algoritmin mukaan on CD Olimpia Tegucigalpa Home Draw Away markkinoilla, josta abreujg78 lyö 10 vetoa +108 kertoimilla.

Over/Under 3
+142 for Over
8/10
Ennustettu tuotto 11.36
Home Draw Away
+108 for CD Olimpia Tegucigalpa
10/10
Ennustettu tuotto 10.80
Home Draw Away
+108 for CD Olimpia Tegucigalpa
10/10
Ennustettu tuotto 10.80

Tarkista Veikkaajiemme ennusteet!

JohnnyBetin yhteisö antoi vinkkejään tulevaan Estrella Roja vs CD Olimpia Tegucigalpa otteluun. Huippuennuste, jolla on 100% ääntä on CD Olimpia Tegucigalpa voitto (kerroin +108). Estrella Roja (+204) joukkueen voitto sai 0% ääntä ja 0% ennustaa tasapeliä (+106).

1 0%
X 0%
2 100%

Estrella Roja vs CD Olimpia Tegucigalpa Veikkausvinkit

Vinkki 1:
Kertoimet +142 - Over (Over/Under 3)
Vinkki 2:
Kertoimet +108 - CD Olimpia Tegucigalpa (Home Draw Away)
Pelaa vastuullisesti