27.08.2026 09:30 Egypt Second Division A 2026/2027

El Terasanah - La Viena FC Ennusteet ja Vetovihjeet

El Terasanah vs. La Viena FC pidetään 09:30 27.08.2026.

El Terasanah
El Terasanah
La Viena FC
La Viena FC

Mitä veikata?

Tarkista viime El Terasanah vs La Viena FC veikkausvinkit ja ennusteet, jotka JohnnyBetin Tipstereiden yhteisö valitsi. Yksi suosituimmista markkinoista on "Draw No Bet" ja odotettu "La Viena FC" tulos kertoimilla -125 1 1:lta käyttäjiltä.

Suosituimmat vetotyypit

Home Draw Away
Draw
63%
5 out of 8 vihjeentekijästä
Draw No Bet
La Viena FC
100%
1 out of 1 vihjeentekijästä

JohnnyBetin vetovihjeet El Terasanah - La Viena FC otteluun veikkaajien voiton mukaan lajiteltuna

Tämän tapahtuman tuottavin, trends (136 tuottosijoituksessa) ennustaa 15.4 voittoa panostamalla 10 Draw vetoon (+154) kertoimilla Home Draw Away markkinolla. Toisaalta Villo06 (sijoituksessa 148), antaa vinkki kertoimilla +195 El Terasanah tulokselle (Home Draw Away) panostamalla 10, 19.5 ennustettua voittoa saadakseen. Kolmas tuottavin veikkaaja (473 tällä kaudella), Stealthmause ennustaa 1.6 voittoa panostamalla 2 kertoimilla -125 veikkaamalla La Viena FC Draw No Bet markkinolla.

trends
trends
Sijoitus: 136/1286
Tuotto: 43.16
Home Draw Away
+154 for Draw
10/10
Ennustettu tuotto 15.40
Villo06
Villo06
Sijoitus: 148/1286
Tuotto: 37.84
Home Draw Away
+195 for El Terasanah
10/10
Ennustettu tuotto 19.50
Stealthmause
Stealthmause
Sijoitus: 473/1286
Tuotto: -0.71
Draw No Bet
-125 for La Viena FC
2/10
Ennustettu tuotto 1.60
Aneczka.
Sijoitus: 1164/1286
Tuotto: -106.8
Home Draw Away
+154 for Draw
10/10
Ennustettu tuotto 15.40
Demon888
Sijoitus: 1185/1286
Tuotto: -121.0
Home Draw Away
+190 for El Terasanah
10/10
Ennustettu tuotto 19.00
1 2

JohnnyBetin vetovihjeet El Terasanah - La Viena FC otteluun veikkaajien tuoton (yield) mukaan lajiteltuna

Jos tuotto on sinulle luotettavampi kuin voitto, trends (jolla on 1.37% tuotto) ennustaa saada 15.4 voittoa panostamalla 10 Draw kertoimilla (+154) Home Draw Away markkinolla. Taas on vielä Villo06 veikkaaja jolla on 0.46% tuotto. Vinkkinsä on 10 panos El Terasanah kertoimilla (+195) Home Draw Away markkinolla. Odotettu voitto on 19.5. Stealthmause (-5.92% tuotto) valitsi -125 La Viena FC vedon Draw No Bet markkinolla. Panostamalla 2 saa 1.6 voittoa jos oikein.

trends
trends
Sijoitus: 412/1286
Yield: 1.37%
Home Draw Away
+154 for Draw
10/10
Ennustettu tuotto 15.40
Villo06
Villo06
Sijoitus: 445/1286
Yield: 0.46%
Home Draw Away
+195 for El Terasanah
10/10
Ennustettu tuotto 19.50
Stealthmause
Stealthmause
Sijoitus: 717/1286
Yield: -5.92%
Draw No Bet
-125 for La Viena FC
2/10
Ennustettu tuotto 1.60
abaco33
abaco33
Sijoitus: 740/1286
Yield: -6.47%
Home Draw Away
+154 for Draw
10/10
Ennustettu tuotto 15.40
szem55
szem55
Sijoitus: 803/1286
Yield: -8.39%
Home Draw Away
+158 for Draw
10/10
Ennustettu tuotto 15.80
1 2

JohnnyBetin veikkaajien valmistamat El Terasanah - La Viena FC veikkausvinkit ODI

Nämä veikkaajat tietävät kuinka löytää parhaita vetoja! Lova29, jonka ODI parametri on 42.74, panos 8 ja kertoimet +200 veikkaamalla La Viena FC Home Draw Away markkinoilla. Mahdollinen voitto on 16.0. trends (ODI: 8.3) antaa vetovihje saadakseen 15.4 voittoa veikkaamalla 10 panosta Draw (+154) kertoimilla Home Draw Away vedonlnyöntimakrkkinolla. Kolmas kokonaissijojituksessa (ODI: 1.12), Demon888, valitsee Home Draw Away markkina panostamalla 10 +190 kertoimilla veikkaamalla El Terasanah. Ennustettu voitto on 19.0.

Lova29
Lova29
Sijoitus: 76/1286
ODI: 42.74
Home Draw Away
+200 for La Viena FC
8/10
Ennustettu tuotto 16.00
trends
trends
Sijoitus: 177/1286
ODI: 8.3
Home Draw Away
+154 for Draw
10/10
Ennustettu tuotto 15.40
Demon888
Sijoitus: 361/1286
ODI: 1.12
Home Draw Away
+190 for El Terasanah
10/10
Ennustettu tuotto 19.00
Aneczka.
Sijoitus: 373/1286
ODI: 1.02
Home Draw Away
+154 for Draw
10/10
Ennustettu tuotto 15.40
Stealthmause
Stealthmause
Sijoitus: 501/1286
ODI: 0.3
Draw No Bet
-125 for La Viena FC
2/10
Ennustettu tuotto 1.60
1 2

Parhaat tekoälyn veikkausvinkit El Terasanah vs La Viena FC otteluun

Mitä tulosta El Terasanah vs La Viena FC otteluun tekoäly ennustaa? Tekoälyn mukaan mahdollisin tulos on Draw veto Home Draw Away markkinoilla, kertoimilla +154, 10 panoksella, trends tipsterista. Veto El Terasanah (+195) Home Draw Away markkinoilla, 10 panoksella, Villo06 tipsterista on toinen tekoälyn suosikki. Kolmas todennäköisin voittoon veto algoritmin mukaan on La Viena FC Draw No Bet markkinoilla, josta Stealthmause lyö 2 vetoa -125 kertoimilla.

Home Draw Away
+154 for Draw
10/10
Ennustettu tuotto 15.40
Home Draw Away
+195 for El Terasanah
10/10
Ennustettu tuotto 19.50
Draw No Bet
-125 for La Viena FC
2/10
Ennustettu tuotto 1.60
Home Draw Away
+154 for Draw
10/10
Ennustettu tuotto 15.40
Home Draw Away
+190 for El Terasanah
10/10
Ennustettu tuotto 19.00
1 2

Tarkista Veikkaajiemme ennusteet!

JohnnyBetin yhteisö antoi vinkkejään tulevaan El Terasanah vs La Viena FC otteluun. Huippuennuste, jolla on 63% ääntä on tasapeli (kerroin +152). El Terasanah joukkueen voitto (+195) sai 25%. 13% ennustaa La Viena FC voittoa (+200).

1 25%
X 63%
2 13%

El Terasanah vs La Viena FC Veikkausvinkit

Vinkki 1:
Kertoimet +154 - Draw (Home Draw Away)
Pelaa vastuullisesti