29.07.2026 13:45 Kuwait 1. Division 2026

Burgan SC - AL Jazira FC Ennusteet ja Vetovihjeet

Burgan SC vs. AL Jazira FC pidetään 13:45 29.07.2026.

Burgan SC
Burgan SC
AL Jazira FC

Mitä veikata?

Tarkista viime Burgan SC vs AL Jazira FC veikkausvinkit ja ennusteet, jotka JohnnyBetin Tipstereiden yhteisö valitsi. Yksi suosituimmista markkinoista on "Home Draw Away" ja odotettu "Burgan SC" tulos kertoimilla -133 1 1:lta käyttäjiltä.

Suosituimmat vetotyypit

Home Draw Away
Burgan SC
100%
1 out of 1 vihjeentekijästä

JohnnyBetin vetovihjeet Burgan SC - AL Jazira FC otteluun veikkaajien voiton mukaan lajiteltuna

Tämän tapahtuman tuottavin, abreujg78 (2188 tuottosijoituksessa) ennustaa 7.5 voittoa panostamalla 10 Burgan SC vetoon (-133) kertoimilla Home Draw Away markkinolla.

abreujg78
abreujg78
Sijoitus: 2188/2024
Tuotto: -1287.13
Home Draw Away
-133 for Burgan SC
10/10
Ennustettu tuotto 7.50

JohnnyBetin vetovihjeet Burgan SC - AL Jazira FC otteluun veikkaajien tuoton (yield) mukaan lajiteltuna

Jos tuotto on sinulle luotettavampi kuin voitto, abreujg78 (jolla on -11.76% tuotto) ennustaa saada 7.5 voittoa panostamalla 10 Burgan SC kertoimilla (-133) Home Draw Away markkinolla.

abreujg78
abreujg78
Sijoitus: 1217/2024
Yield: -11.76%
Home Draw Away
-133 for Burgan SC
10/10
Ennustettu tuotto 7.50

JohnnyBetin veikkaajien valmistamat Burgan SC - AL Jazira FC veikkausvinkit ODI

Nämä veikkaajat tietävät kuinka löytää parhaita vetoja! abreujg78, jonka ODI parametri on -247.29, panos 10 ja kertoimet -133 veikkaamalla Burgan SC Home Draw Away markkinoilla. Mahdollinen voitto on 7.5.

abreujg78
abreujg78
Sijoitus: 2190/2024
ODI: -247.29
Home Draw Away
-133 for Burgan SC
10/10
Ennustettu tuotto 7.50

Parhaat tekoälyn veikkausvinkit Burgan SC vs AL Jazira FC otteluun

Mitä tulosta Burgan SC vs AL Jazira FC otteluun tekoäly ennustaa? Tekoälyn mukaan mahdollisin tulos on Burgan SC veto Home Draw Away markkinoilla, kertoimilla -133, 10 panoksella, abreujg78 tipsterista.

Home Draw Away
-133 for Burgan SC
10/10
Ennustettu tuotto 7.50

Tarkista Veikkaajiemme ennusteet!

JohnnyBetin yhteisö antoi vinkkejään tulevaan Burgan SC vs AL Jazira FC otteluun. Huippuennuste, jolla on 100% ääntä on Burgan SC joukkueen voitto (odds of -133). AL Jazira FC joukkueen voitto (-357) sai 0% ääntä, kun taas 0% ennustaa tasapeliä (+181).

1 100%
X 0%
2 0%

Burgan SC vs AL Jazira FC Veikkausvinkit

Vinkki 1:
Kertoimet -133 - Burgan SC (Home Draw Away)
Pelaa vastuullisesti