26.09.2026 09:00 • Turkey • 2. Lig 2026/2027

Beyoglu Yeni Carsi FK - Iskenderun Ennusteet ja Vetovihjeet

Beyoglu Yeni Carsi FK vs. Iskenderun pidetään 09:00 26.09.2026.

Beyoglu Yeni Carsi FK
Beyoglu Yeni Carsi FK
—
Iskenderun
Iskenderun

Mitä veikata?

Suosituimmat vetotyypit

Over/Under 1.5, 1st Half
Over
100%
1 out of 1 vihjeentekijästä
Home Draw Away
Draw
100%
1 out of 1 vihjeentekijästä

JohnnyBetin vetovihjeet Beyoglu Yeni Carsi FK - Iskenderun otteluun veikkaajien voiton mukaan lajiteltuna

Tämän tapahtuman tuottavin, Klave33 (1728 tuottosijoituksessa) ennustaa 15.0 voittoa panostamalla 10 Over vetoon (+150) kertoimilla Over/Under 1.5, 1st Half markkinolla. Toisaalta abreujg78 (sijoituksessa 1791), antaa vinkki kertoimilla +314 Draw tulokselle (Home Draw Away) panostamalla 8, 25.12 ennustettua voittoa saadakseen.

Klave33
Klave33
Sijoitus: 1728/1675
Tuotto: -891.44
Over/Under 1.5, 1st Half
+150 for Over
10/10
Ennustettu tuotto 15.00
abreujg78
abreujg78
Sijoitus: 1791/1675
Tuotto: -27207.1
Home Draw Away
+314 for Draw
8/10
Ennustettu tuotto 25.12

JohnnyBetin vetovihjeet Beyoglu Yeni Carsi FK - Iskenderun otteluun veikkaajien tuoton (yield) mukaan lajiteltuna

Jos tuotto on sinulle luotettavampi kuin voitto, Klave33 (jolla on -3.36% tuotto) ennustaa saada 15.0 voittoa panostamalla 10 Over kertoimilla (+150) Over/Under 1.5, 1st Half markkinolla. Taas on vielä abreujg78 veikkaaja jolla on -18.71% tuotto. Vinkkinsä on 8 panos Draw kertoimilla (+314) Home Draw Away markkinolla. Odotettu voitto on 25.12.

Klave33
Klave33
Sijoitus: 730/1675
Yield: -3.36%
Over/Under 1.5, 1st Half
+150 for Over
10/10
Ennustettu tuotto 15.00
abreujg78
abreujg78
Sijoitus: 1292/1675
Yield: -18.71%
Home Draw Away
+314 for Draw
8/10
Ennustettu tuotto 25.12

JohnnyBetin veikkaajien valmistamat Beyoglu Yeni Carsi FK - Iskenderun veikkausvinkit ODI

Nämä veikkaajat tietävät kuinka löytää parhaita vetoja! Klave33, jonka ODI parametri on 391.18, panos 10 ja kertoimet +150 veikkaamalla Over Over/Under 1.5, 1st Half markkinoilla. Mahdollinen voitto on 15.0. abreujg78 (ODI: -30811.4) antaa vetovihje saadakseen 25.12 voittoa veikkaamalla 8 panosta Draw (+314) kertoimilla Home Draw Away vedonlnyöntimakrkkinolla.

Klave33
Klave33
Sijoitus: 23/1675
ODI: 391.18
Over/Under 1.5, 1st Half
+150 for Over
10/10
Ennustettu tuotto 15.00
abreujg78
abreujg78
Sijoitus: 1789/1675
ODI: -30811.4
Home Draw Away
+314 for Draw
8/10
Ennustettu tuotto 25.12

Parhaat tekoälyn veikkausvinkit Beyoglu Yeni Carsi FK vs Iskenderun otteluun

Mitä tulosta Beyoglu Yeni Carsi FK vs Iskenderun otteluun tekoäly ennustaa? Tekoälyn mukaan mahdollisin tulos on Over veto Over/Under 1.5, 1st Half markkinoilla, kertoimilla +150, 10 panoksella, Klave33 tipsterista. Veto Draw (+314) Home Draw Away markkinoilla, 8 panoksella, abreujg78 tipsterista on toinen tekoälyn suosikki.

Over/Under 1.5, 1st Half
+150 for Over
10/10
Ennustettu tuotto 15.00
Home Draw Away
+314 for Draw
8/10
Ennustettu tuotto 25.12

Tarkista Veikkaajiemme ennusteet!

JohnnyBetin yhteisö antoi vinkkejään tulevaan Beyoglu Yeni Carsi FK vs Iskenderun otteluun. Huippuennuste, jolla on 100% ääntä on tasapeli (kerroin +314). Beyoglu Yeni Carsi FK joukkueen voitto (-213) sai 0%. 0% ennustaa Iskenderun voittoa (+513).

1 0%
X 100%
2 0%

Beyoglu Yeni Carsi FK vs Iskenderun Veikkausvinkit

Vinkki 1:
Kertoimet +150 - Over (Over/Under 1.5, 1st Half)
Vinkki 2:
Kertoimet +314 - Draw (Home Draw Away)
Pelaa vastuullisesti