Tapahtuma on käynnissä
24.09.2026 13:45 • Israel • Liga Bet 2026/2027

Beitar Haifa Yakov - FC Kababir Ennusteet ja Vetovihjeet

Beitar Haifa Yakov vs. FC Kababir pidetään 13:45 24.09.2026.

Beitar Haifa Yakov
—
FC Kababir

Mitä veikata?

Suosituimmat vetotyypit

Over/Under 1.5, 1st Half
Over
100%
2 out of 2 vihjeentekijästä
Over/Under 5
Over
100%
1 out of 1 vihjeentekijästä
Home Draw Away
Draw
100%
1 out of 1 vihjeentekijästä

JohnnyBetin vetovihjeet Beitar Haifa Yakov - FC Kababir otteluun veikkaajien voiton mukaan lajiteltuna

Tämän tapahtuman tuottavin, TopLel (1561 tuottosijoituksessa) ennustaa 18.6 voittoa panostamalla 10 Over vetoon (+186) kertoimilla Over/Under 5 markkinolla. Toisaalta supcio (sijoituksessa 1728), antaa vinkki kertoimilla +551 Draw tulokselle (Home Draw Away) panostamalla 6, 33.06 ennustettua voittoa saadakseen. Kolmas tuottavin veikkaaja (1732 tällä kaudella), pikpaw ennustaa 5.4 voittoa panostamalla 9 kertoimilla -167 veikkaamalla Over Over/Under 1.5, 1st Half markkinolla.

TopLel
TopLel
Sijoitus: 1561/1662
Tuotto: -322.04
Over/Under 5
+186 for Over
10/10
Ennustettu tuotto 18.60
supcio
supcio
Sijoitus: 1728/1662
Tuotto: -1570.49
Home Draw Away
+551 for Draw
6/10
Ennustettu tuotto 33.06
pikpaw
pikpaw
Sijoitus: 1732/1662
Tuotto: -1843.16
Over/Under 1.5, 1st Half
-167 for Over
9/10
Tulos 5.40
Gustawo1975
Gustawo1975
Sijoitus: 1745/1662
Tuotto: -3138.68
Over/Under 1.5, 1st Half
-156 for Over
10/10
Tulos 6.40

JohnnyBetin vetovihjeet Beitar Haifa Yakov - FC Kababir otteluun veikkaajien tuoton (yield) mukaan lajiteltuna

Jos tuotto on sinulle luotettavampi kuin voitto, TopLel (jolla on -2.91% tuotto) ennustaa saada 18.6 voittoa panostamalla 10 Over kertoimilla (+186) Over/Under 5 markkinolla. Taas on vielä Gustawo1975 veikkaaja jolla on -5.69% tuotto. Vinkkinsä on 10 panos Over kertoimilla (-156) Over/Under 1.5, 1st Half markkinolla. Odotettu voitto on 6.4. supcio (-5.78% tuotto) valitsi +551 Draw vedon Home Draw Away markkinolla. Panostamalla 6 saa 33.06 voittoa jos oikein.

TopLel
TopLel
Sijoitus: 700/1662
Yield: -2.91%
Over/Under 5
+186 for Over
10/10
Ennustettu tuotto 18.60
Gustawo1975
Gustawo1975
Sijoitus: 869/1662
Yield: -5.69%
Over/Under 1.5, 1st Half
-156 for Over
10/10
Tulos 6.40
supcio
supcio
Sijoitus: 878/1662
Yield: -5.78%
Home Draw Away
+551 for Draw
6/10
Ennustettu tuotto 33.06
pikpaw
pikpaw
Sijoitus: 923/1662
Yield: -6.52%
Over/Under 1.5, 1st Half
-167 for Over
9/10
Tulos 5.40

JohnnyBetin veikkaajien valmistamat Beitar Haifa Yakov - FC Kababir veikkausvinkit ODI

Nämä veikkaajat tietävät kuinka löytää parhaita vetoja! pikpaw, jonka ODI parametri on 2702.76, panos 9 ja kertoimet -167 veikkaamalla Over Over/Under 1.5, 1st Half markkinoilla. Mahdollinen voitto on 5.4. TopLel (ODI: 163.24) antaa vetovihje saadakseen 18.6 voittoa veikkaamalla 10 panosta Over (+186) kertoimilla Over/Under 5 vedonlnyöntimakrkkinolla. Kolmas kokonaissijojituksessa (ODI: 102.12), Gustawo1975, valitsee Over/Under 1.5, 1st Half markkina panostamalla 10 -156 kertoimilla veikkaamalla Over. Ennustettu voitto on 6.4.

pikpaw
pikpaw
Sijoitus: 2/1662
ODI: 2702.76
Over/Under 1.5, 1st Half
-167 for Over
9/10
Tulos 5.40
TopLel
TopLel
Sijoitus: 42/1662
ODI: 163.24
Over/Under 5
+186 for Over
10/10
Ennustettu tuotto 18.60
Gustawo1975
Gustawo1975
Sijoitus: 58/1662
ODI: 102.12
Over/Under 1.5, 1st Half
-156 for Over
10/10
Tulos 6.40
supcio
supcio
Sijoitus: 1738/1662
ODI: -1347.98
Home Draw Away
+551 for Draw
6/10
Ennustettu tuotto 33.06

Parhaat tekoälyn veikkausvinkit Beitar Haifa Yakov vs FC Kababir otteluun

Mitä tulosta Beitar Haifa Yakov vs FC Kababir otteluun tekoäly ennustaa? Tekoälyn mukaan mahdollisin tulos on Over veto Over/Under 5 markkinoilla, kertoimilla +186, 10 panoksella, TopLel tipsterista. Veto Draw (+551) Home Draw Away markkinoilla, 6 panoksella, supcio tipsterista on toinen tekoälyn suosikki. Kolmas todennäköisin voittoon veto algoritmin mukaan on Over Over/Under 1.5, 1st Half markkinoilla, josta pikpaw lyö 9 vetoa -167 kertoimilla.

Over/Under 5
+186 for Over
10/10
Ennustettu tuotto 18.60
Home Draw Away
+551 for Draw
6/10
Ennustettu tuotto 33.06
Over/Under 1.5, 1st Half
-167 for Over
9/10
Tulos 5.40
Over/Under 1.5, 1st Half
-156 for Over
10/10
Tulos 6.40

Tarkista Veikkaajiemme ennusteet!

JohnnyBetin yhteisö antoi vinkkejään tulevaan Beitar Haifa Yakov vs FC Kababir otteluun. Huippuennuste, jolla on 100% ääntä on tasapeli (kerroin +551). Beitar Haifa Yakov joukkueen voitto sai 0%. 0% ennustaa FC Kababir voittoa.

1 0%
X 100%
2 0%

Beitar Haifa Yakov vs FC Kababir Veikkausvinkit

Vinkki 1:
Kertoimet +186 - Over (Over/Under 5)
Vinkki 2:
Kertoimet +551 - Draw (Home Draw Away)
Pelaa vastuullisesti