22.10.2026 13:00 • Europe • Europe Cup 2026/2027

BC Levice Patrioti - Szolnoki Olajbányász Ennusteet ja Vetovihjeet

BC Levice Patrioti vs. Szolnoki Olajbányász pidetään 13:00 22.10.2026.

BC Levice Patrioti
—
Szolnoki Olajbányász

Mitä veikata?

Tarkista viime BC Levice Patrioti vs Szolnoki Olajbányász veikkausvinkit ja ennusteet, jotka JohnnyBetin Tipstereiden yhteisö valitsi. Yksi suosituimmista markkinoista on "Home Away" ja odotettu "BC Levice Patrioti" tulos kertoimilla -263 1 1:lta käyttäjiltä.

Suosituimmat vetotyypit

Over/Under 164.5
Over
100%
1 out of 1 vihjeentekijästä
Home Away
BC Levice Patrioti
100%
1 out of 1 vihjeentekijästä

JohnnyBetin vetovihjeet BC Levice Patrioti - Szolnoki Olajbányász otteluun veikkaajien voiton mukaan lajiteltuna

Tämän tapahtuman tuottavin, mall_max (305 tuottosijoituksessa) ennustaa 3.8 voittoa panostamalla 10 BC Levice Patrioti vetoon (-263) kertoimilla Home Away markkinolla. Toisaalta faro2013 (sijoituksessa 2042), antaa vinkki kertoimilla -108 Over tulokselle (Over/Under 164.5) panostamalla 10, 9.3 ennustettua voittoa saadakseen.

mall_max
mall_max
Sijoitus: 305/1946
Tuotto: 16.25
Home Away
-263 for BC Levice Patrioti
10/10
Ennustettu tuotto 3.80
faro2013
faro2013
Sijoitus: 2042/1946
Tuotto: -3831.74
Over/Under 164.5
-108 for Over
10/10
Ennustettu tuotto 9.30

JohnnyBetin vetovihjeet BC Levice Patrioti - Szolnoki Olajbányász otteluun veikkaajien tuoton (yield) mukaan lajiteltuna

Jos tuotto on sinulle luotettavampi kuin voitto, mall_max (jolla on 0.25% tuotto) ennustaa saada 3.8 voittoa panostamalla 10 BC Levice Patrioti kertoimilla (-263) Home Away markkinolla. Taas on vielä faro2013 veikkaaja jolla on -3.93% tuotto. Vinkkinsä on 10 panos Over kertoimilla (-108) Over/Under 164.5 markkinolla. Odotettu voitto on 9.3.

mall_max
mall_max
Sijoitus: 629/1946
Yield: 0.25%
Home Away
-263 for BC Levice Patrioti
10/10
Ennustettu tuotto 3.80
faro2013
faro2013
Sijoitus: 914/1946
Yield: -3.93%
Over/Under 164.5
-108 for Over
10/10
Ennustettu tuotto 9.30

JohnnyBetin veikkaajien valmistamat BC Levice Patrioti - Szolnoki Olajbányász veikkausvinkit ODI

Nämä veikkaajat tietävät kuinka löytää parhaita vetoja! mall_max, jonka ODI parametri on 7.1, panos 10 ja kertoimet -263 veikkaamalla BC Levice Patrioti Home Away markkinoilla. Mahdollinen voitto on 3.8. faro2013 (ODI: -1668.87) antaa vetovihje saadakseen 9.3 voittoa veikkaamalla 10 panosta Over (-108) kertoimilla Over/Under 164.5 vedonlnyöntimakrkkinolla.

mall_max
mall_max
Sijoitus: 276/1946
ODI: 7.1
Home Away
-263 for BC Levice Patrioti
10/10
Ennustettu tuotto 3.80
faro2013
faro2013
Sijoitus: 2032/1946
ODI: -1668.87
Over/Under 164.5
-108 for Over
10/10
Ennustettu tuotto 9.30

Parhaat tekoälyn veikkausvinkit BC Levice Patrioti vs Szolnoki Olajbányász otteluun

Mitä tulosta BC Levice Patrioti vs Szolnoki Olajbányász otteluun tekoäly ennustaa? Tekoälyn mukaan mahdollisin tulos on BC Levice Patrioti veto Home Away markkinoilla, kertoimilla -263, 10 panoksella, mall_max tipsterista. Veto Over (-108) Over/Under 164.5 markkinoilla, 10 panoksella, faro2013 tipsterista on toinen tekoälyn suosikki.

Home Away
-263 for BC Levice Patrioti
10/10
Ennustettu tuotto 3.80
Over/Under 164.5
-108 for Over
10/10
Ennustettu tuotto 9.30

Tarkista Veikkaajiemme ennusteet!

JohnnyBetin yhteisö antoi vinkkejään tulevaan BC Levice Patrioti vs Szolnoki Olajbányász otteluun. Huippuennuste, jolla on 100% ääntä, on BC Levice Patrioti joukkueen voitto (kertoimet -263). Taas Szolnoki Olajbányász joukkueen voitto (+204) sai 0% ääntä.

1 100%
2 0%

BC Levice Patrioti vs Szolnoki Olajbányász Veikkausvinkit

Vinkki 1:
Kertoimet -263 - BC Levice Patrioti (Home Away)
Vinkki 2:
Kertoimet -108 - Over (Over/Under 164.5)
Pelaa vastuullisesti