24.10.2026 11:00 • World • UFC 2026

Abubakar Vagaev - Jacob Malkoun Ennusteet ja Vetovihjeet

Abubakar Vagaev vs. Jacob Malkoun pidetään 11:00 24.10.2026.

Abubakar Vagaev
—
Jacob Malkoun

Mitä veikata?

Tarkista viime Abubakar Vagaev vs Jacob Malkoun veikkausvinkit ja ennusteet, jotka JohnnyBetin Tipstereiden yhteisö valitsi. Yksi suosituimmista markkinoista on "Home Away" ja odotettu "Abubakar Vagaev" tulos kertoimilla -159 1 1:lta käyttäjiltä.

Suosituimmat vetotyypit

Home Away
Abubakar Vagaev
100%
1 out of 1 vihjeentekijästä

JohnnyBetin vetovihjeet Abubakar Vagaev - Jacob Malkoun otteluun veikkaajien voiton mukaan lajiteltuna

Tämän tapahtuman tuottavin, DaBigBadWolf (2038 tuottosijoituksessa) ennustaa 6.3 voittoa panostamalla 10 Abubakar Vagaev vetoon (-159) kertoimilla Home Away markkinolla.

DaBigBadWolf
DaBigBadWolf
Sijoitus: 2038/1960
Tuotto: -1847.5
Home Away
-159 for Abubakar Vagaev
10/10
Ennustettu tuotto 6.30

JohnnyBetin vetovihjeet Abubakar Vagaev - Jacob Malkoun otteluun veikkaajien tuoton (yield) mukaan lajiteltuna

Jos tuotto on sinulle luotettavampi kuin voitto, DaBigBadWolf (jolla on -4.61% tuotto) ennustaa saada 6.3 voittoa panostamalla 10 Abubakar Vagaev kertoimilla (-159) Home Away markkinolla.

DaBigBadWolf
DaBigBadWolf
Sijoitus: 972/1960
Yield: -4.61%
Home Away
-159 for Abubakar Vagaev
10/10
Ennustettu tuotto 6.30

JohnnyBetin veikkaajien valmistamat Abubakar Vagaev - Jacob Malkoun veikkausvinkit ODI

Nämä veikkaajat tietävät kuinka löytää parhaita vetoja! DaBigBadWolf, jonka ODI parametri on -43.03, panos 10 ja kertoimet -159 veikkaamalla Abubakar Vagaev Home Away markkinoilla. Mahdollinen voitto on 6.3.

DaBigBadWolf
DaBigBadWolf
Sijoitus: 1942/1960
ODI: -43.03
Home Away
-159 for Abubakar Vagaev
10/10
Ennustettu tuotto 6.30

Parhaat tekoälyn veikkausvinkit Abubakar Vagaev vs Jacob Malkoun otteluun

Mitä tulosta Abubakar Vagaev vs Jacob Malkoun otteluun tekoäly ennustaa? Tekoälyn mukaan mahdollisin tulos on Abubakar Vagaev veto Home Away markkinoilla, kertoimilla -159, 10 panoksella, DaBigBadWolf tipsterista.

Home Away
-159 for Abubakar Vagaev
10/10
Ennustettu tuotto 6.30

Tarkista Veikkaajiemme ennusteet!

JohnnyBetin yhteisö antoi vinkkejään tulevaan Abubakar Vagaev vs Jacob Malkoun otteluun. Huippuennuste, jolla on 100% ääntä, on Abubakar Vagaev joukkueen voitto (kertoimet -159). Taas Jacob Malkoun joukkueen voitto (+131) sai 0% ääntä.

1 100%
2 0%

Abubakar Vagaev vs Jacob Malkoun Veikkausvinkit

Vinkki 1:
Kertoimet -159 - Abubakar Vagaev (Home Away)
Pelaa vastuullisesti