01.07.2026 08:00 World Friendly Club Matches 2026 (Possible Format Change)

Austria Lustenau - BSC Young Boys Ennusteet ja Vetovihjeet

Austria Lustenau vs. BSC Young Boys pidetään 08:00 01.07.2026.

SC Austria Lustenau
Austria Lustenau
BSC Young Boys Bern
BSC Young Boys

Mitä veikata?

Tarkista viime Austria Lustenau vs BSC Young Boys veikkausvinkit ja ennusteet, jotka JohnnyBetin Tipstereiden yhteisö valitsi. Yksi suosituimmista markkinoista on "Home Draw Away" ja odotettu "BSC Young Boys" tulos kertoimilla -133 9 11:lta käyttäjiltä. Toinen suosittu vedonlyöntimarkkina on "Asian Handicap (0.75)" "BSC Young Boys (-0.75), money back on draw" tuloksella (kertoimet -116) jonka valitsi 50%. Kolmanneksi, "Matchbet And Totals" veto "BSC Young Boys, Over 2.5" tuloksella, jonka kerroin on +114 ennusti 2 2 veikkaajista (100%).

Suosituimmat vetotyypit

Home Draw Away
BSC Young Boys
82%
9 out of 11 vihjeentekijästä
Over/Under 2.5
Over
100%
5 out of 5 vihjeentekijästä
Over/Under 1.5, 1st Half
Over
100%
3 out of 3 vihjeentekijästä

JohnnyBetin vetovihjeet Austria Lustenau - BSC Young Boys otteluun veikkaajien voiton mukaan lajiteltuna

Tämän tapahtuman tuottavin, No 09 (1 tuottosijoituksessa) ennustaa 6.8 voittoa panostamalla 10 BSC Young Boys vetoon (-147) kertoimilla Home Draw Away markkinolla. Toisaalta FastWin (sijoituksessa 12), antaa vinkki kertoimilla -192 Over tulokselle (Over/Under 2.5) panostamalla 10, 5.2 ennustettua voittoa saadakseen. Kolmas tuottavin veikkaaja (14 tällä kaudella), TopLel ennustaa 12.7 voittoa panostamalla 10 kertoimilla +127 veikkaamalla Over Over/Under 1.5, 1st Half markkinolla.

No 09
Sijoitus: 1/1791
Tuotto: 282.08
Home Draw Away
-147 for BSC Young Boys
10/10
Ennustettu tuotto 6.80
No 09
Sijoitus: 1/1791
Tuotto: 282.08
Over/Under 1.5, 1st Half
+129 for Over
10/10
Ennustettu tuotto 12.90
FastWin
FastWin
Sijoitus: 12/1791
Tuotto: 197.0
Over/Under 2.5
-192 for Over
10/10
Ennustettu tuotto 5.20
FastWin
FastWin
Sijoitus: 12/1791
Tuotto: 197.0
Home Draw Away
-149 for BSC Young Boys
10/10
Ennustettu tuotto 6.70
TopLel
TopLel
Sijoitus: 14/1791
Tuotto: 194.52
Over/Under 1.5, 1st Half
+127 for Over
10/10
Ennustettu tuotto 12.70
1 2 3

JohnnyBetin vetovihjeet Austria Lustenau - BSC Young Boys otteluun veikkaajien tuoton (yield) mukaan lajiteltuna

Jos tuotto on sinulle luotettavampi kuin voitto, DMX 199 (jolla on 11.1% tuotto) ennustaa saada 11.4 voittoa panostamalla 10 BSC Young Boys, Over 2.5 kertoimilla (+114) Matchbet And Totals markkinolla. Taas on vielä nauritis veikkaaja jolla on 9.61% tuotto. Vinkkinsä on 10 panos Over kertoimilla (-476) Over/Under 2 markkinolla. Odotettu voitto on 2.1. FastWin (7.31% tuotto) valitsi -192 Over vedon Over/Under 2.5 markkinolla. Panostamalla 10 saa 5.2 voittoa jos oikein.

DMX 199
Sijoitus: 402/1791
Yield: 11.1%
Matchbet And Totals
+114 for BSC Young Boys, Over 2.5
10/10
Ennustettu tuotto 11.40
nauritis
nauritis
Sijoitus: 430/1791
Yield: 9.61%
Over/Under 2
-476 for Over
10/10
Ennustettu tuotto 2.10
FastWin
FastWin
Sijoitus: 461/1791
Yield: 7.31%
Over/Under 2.5
-192 for Over
10/10
Ennustettu tuotto 5.20
FastWin
FastWin
Sijoitus: 461/1791
Yield: 7.31%
Home Draw Away
-149 for BSC Young Boys
10/10
Ennustettu tuotto 6.70
No 09
Sijoitus: 473/1791
Yield: 6.82%
Home Draw Away
-147 for BSC Young Boys
10/10
Ennustettu tuotto 6.80
1 2 3

JohnnyBetin veikkaajien valmistamat Austria Lustenau - BSC Young Boys veikkausvinkit ODI

Nämä veikkaajat tietävät kuinka löytää parhaita vetoja! mich81, jonka ODI parametri on 285.71, panos 10 ja kertoimet -175 veikkaamalla Over Over/Under 2.5 markkinoilla. Mahdollinen voitto on 5.7. hithem (ODI: 134.17) antaa vetovihje saadakseen 8.4 voittoa veikkaamalla 10 panosta Over (-119) kertoimilla Over/Under 3 vedonlnyöntimakrkkinolla. Kolmas kokonaissijojituksessa (ODI: 133.86), lirin18, valitsee Over/Under 0.5, 1st Half markkina panostamalla 8 +295 kertoimilla veikkaamalla Under. Ennustettu voitto on 23.6.

mich81
mich81
Sijoitus: 11/1791
ODI: 285.71
Over/Under 2.5
-175 for Over
10/10
Ennustettu tuotto 5.70
hithem
hithem
Sijoitus: 32/1791
ODI: 134.17
Over/Under 3
-119 for Over
10/10
Ennustettu tuotto 8.40
lirin18
lirin18
Sijoitus: 33/1791
ODI: 133.86
Over/Under 0.5, 1st Half
+295 for Under
8/10
Ennustettu tuotto 23.60
system
system
Sijoitus: 42/1791
ODI: 88.39
Both Teams To Score
-164 for Yes
10/10
Ennustettu tuotto 6.10
MihaelaH
MihaelaH
Sijoitus: 52/1791
ODI: 75.64
Over/Under 1.5, 1st Half
+127 for Over
10/10
Ennustettu tuotto 12.70
1 2 3

Parhaat tekoälyn veikkausvinkit Austria Lustenau vs BSC Young Boys otteluun

Mitä tulosta Austria Lustenau vs BSC Young Boys otteluun tekoäly ennustaa? Tekoälyn mukaan mahdollisin tulos on BSC Young Boys veto Home Draw Away markkinoilla, kertoimilla -147, 10 panoksella, No 09 tipsterista. Veto BSC Young Boys (-149) Home Draw Away markkinoilla, 10 panoksella, FastWin tipsterista on toinen tekoälyn suosikki. Kolmas todennäköisin voittoon veto algoritmin mukaan on Over Over/Under 1.5, 1st Half markkinoilla, josta TopLel lyö 10 vetoa +127 kertoimilla.

Over/Under 1.5, 1st Half
+129 for Over
10/10
Ennustettu tuotto 12.90
Home Draw Away
-147 for BSC Young Boys
10/10
Ennustettu tuotto 6.80
Over/Under 2.5
-192 for Over
10/10
Ennustettu tuotto 5.20
Home Draw Away
-149 for BSC Young Boys
10/10
Ennustettu tuotto 6.70
Over/Under 1.5, 1st Half
+127 for Over
10/10
Ennustettu tuotto 12.70
1 2 3

Tarkista Veikkaajiemme ennusteet!

JohnnyBetin yhteisö antoi vinkkejään tulevaan Austria Lustenau vs BSC Young Boys otteluun. Huippuennuste, jolla on 82% ääntä on BSC Young Boys voitto (kerroin -133). Austria Lustenau (+266) joukkueen voitto sai 9% ääntä ja 9% ennustaa tasapeliä (+304).

1 9%
X 9%
2 82%

Austria Lustenau vs BSC Young Boys Veikkausvinkit

Vinkki 1:
Kertoimet -147 - BSC Young Boys (Home Draw Away)
Vinkki 2:
Kertoimet +129 - Over (Over/Under 1.5, 1st Half)
Vinkki 3:
Kertoimet -164 - Yes (Both Teams To Score)
Pelaa vastuullisesti