03.07.2026 05:10 Romania ATP Challenger Brasov 2026

Sascha Gueymard Wayenburg - Kasnikowski Maks Ennusteet ja Vetovihjeet

Sascha Gueymard Wayenburg vs. Kasnikowski Maks pidetään 05:10 03.07.2026.

Sascha Gueymard Wayenburg
Kasnikowski Maks

Mitä veikata?

Tarkista viime Sascha Gueymard Wayenburg vs Kasnikowski Maks veikkausvinkit ja ennusteet, jotka JohnnyBetin Tipstereiden yhteisö valitsi. Yksi suosituimmista markkinoista on "Home Away" ja odotettu "Kasnikowski Maks" tulos kertoimilla -182 6 10:lta käyttäjiltä.

Suosituimmat vetotyypit

Home Away
Kasnikowski Maks
60%
6 out of 10 vihjeentekijästä
Correct Score
0:2
100%
1 out of 1 vihjeentekijästä

JohnnyBetin vetovihjeet Sascha Gueymard Wayenburg - Kasnikowski Maks otteluun veikkaajien voiton mukaan lajiteltuna

Tämän tapahtuman tuottavin, kaminskil (73 tuottosijoituksessa) ennustaa 3.42 voittoa panostamalla 6 Kasnikowski Maks vetoon (-175) kertoimilla Home Away markkinolla. Toisaalta Monsterbet (sijoituksessa 83), antaa vinkki kertoimilla +152 Sascha Gueymard Wayenburg tulokselle (Home Away) panostamalla 10, 15.2 ennustettua voittoa saadakseen. Kolmas tuottavin veikkaaja (97 tällä kaudella), Piter34 ennustaa 15.8 voittoa panostamalla 10 kertoimilla +158 veikkaamalla Sascha Gueymard Wayenburg Home Away markkinolla.

kaminskil
kaminskil
Sijoitus: 73/1820
Tuotto: 91.47
Home Away
-175 for Kasnikowski Maks
6/10
Ennustettu tuotto 3.42
Monsterbet
Monsterbet
Sijoitus: 83/1820
Tuotto: 82.15
Home Away
+152 for Sascha Gueymard Wayenburg
10/10
Ennustettu tuotto 15.20
Piter34
Piter34
Sijoitus: 97/1820
Tuotto: 70.2
Home Away
+158 for Sascha Gueymard Wayenburg
10/10
Ennustettu tuotto 15.80
niko73
niko73
Sijoitus: 1304/1820
Tuotto: -29.8
Home Away
-175 for Kasnikowski Maks
10/10
Ennustettu tuotto 5.70
Jonas 81
Sijoitus: 1469/1820
Tuotto: -48.8
Correct Score
+120 for 0:2
1/10
Ennustettu tuotto 1.20
1 2 3

JohnnyBetin vetovihjeet Sascha Gueymard Wayenburg - Kasnikowski Maks otteluun veikkaajien tuoton (yield) mukaan lajiteltuna

Jos tuotto on sinulle luotettavampi kuin voitto, kaminskil (jolla on 3.45% tuotto) ennustaa saada 3.42 voittoa panostamalla 6 Kasnikowski Maks kertoimilla (-175) Home Away markkinolla. Taas on vielä Piter34 veikkaaja jolla on 3.33% tuotto. Vinkkinsä on 10 panos Sascha Gueymard Wayenburg kertoimilla (+158) Home Away markkinolla. Odotettu voitto on 15.8. Monsterbet (0.62% tuotto) valitsi +152 Sascha Gueymard Wayenburg vedon Home Away markkinolla. Panostamalla 10 saa 15.2 voittoa jos oikein.

kaminskil
kaminskil
Sijoitus: 563/1820
Yield: 3.45%
Home Away
-175 for Kasnikowski Maks
6/10
Ennustettu tuotto 3.42
Piter34
Piter34
Sijoitus: 568/1820
Yield: 3.33%
Home Away
+158 for Sascha Gueymard Wayenburg
10/10
Ennustettu tuotto 15.80
Monsterbet
Monsterbet
Sijoitus: 655/1820
Yield: 0.62%
Home Away
+152 for Sascha Gueymard Wayenburg
10/10
Ennustettu tuotto 15.20
niko73
niko73
Sijoitus: 690/1820
Yield: -0.53%
Home Away
-175 for Kasnikowski Maks
10/10
Ennustettu tuotto 5.70
Jonas 81
Sijoitus: 856/1820
Yield: -4.36%
Correct Score
+120 for 0:2
1/10
Ennustettu tuotto 1.20
1 2 3

JohnnyBetin veikkaajien valmistamat Sascha Gueymard Wayenburg - Kasnikowski Maks veikkausvinkit ODI

Nämä veikkaajat tietävät kuinka löytää parhaita vetoja! Monsterbet, jonka ODI parametri on 31.43, panos 10 ja kertoimet +152 veikkaamalla Sascha Gueymard Wayenburg Home Away markkinoilla. Mahdollinen voitto on 15.2. niko73 (ODI: 11.66) antaa vetovihje saadakseen 5.7 voittoa veikkaamalla 10 panosta Kasnikowski Maks (-175) kertoimilla Home Away vedonlnyöntimakrkkinolla. Kolmas kokonaissijojituksessa (ODI: 8.91), staruszek, valitsee Home Away markkina panostamalla 10 +146 kertoimilla veikkaamalla Sascha Gueymard Wayenburg. Ennustettu voitto on 14.6.

Monsterbet
Monsterbet
Sijoitus: 102/1820
ODI: 31.43
Home Away
+152 for Sascha Gueymard Wayenburg
10/10
Ennustettu tuotto 15.20
niko73
niko73
Sijoitus: 172/1820
ODI: 11.66
Home Away
-175 for Kasnikowski Maks
10/10
Ennustettu tuotto 5.70
staruszek
staruszek
Sijoitus: 196/1820
ODI: 8.91
Home Away
+146 for Sascha Gueymard Wayenburg
10/10
Ennustettu tuotto 14.60
Piter34
Piter34
Sijoitus: 382/1820
ODI: 1.77
Home Away
+158 for Sascha Gueymard Wayenburg
10/10
Ennustettu tuotto 15.80
Jarecczak
Jarecczak
Sijoitus: 469/1820
ODI: 0.95
Home Away
-182 for Kasnikowski Maks
10/10
Ennustettu tuotto 5.50
1 2 3

Parhaat tekoälyn veikkausvinkit Sascha Gueymard Wayenburg vs Kasnikowski Maks otteluun

Mitä tulosta Sascha Gueymard Wayenburg vs Kasnikowski Maks otteluun tekoäly ennustaa? Tekoälyn mukaan mahdollisin tulos on Kasnikowski Maks veto Home Away markkinoilla, kertoimilla -175, 6 panoksella, kaminskil tipsterista. Veto Sascha Gueymard Wayenburg (+152) Home Away markkinoilla, 10 panoksella, Monsterbet tipsterista on toinen tekoälyn suosikki. Kolmas todennäköisin voittoon veto algoritmin mukaan on Sascha Gueymard Wayenburg Home Away markkinoilla, josta Piter34 lyö 10 vetoa +158 kertoimilla.

Home Away
-175 for Kasnikowski Maks
6/10
Ennustettu tuotto 3.42
Home Away
+152 for Sascha Gueymard Wayenburg
10/10
Ennustettu tuotto 15.20
Home Away
+158 for Sascha Gueymard Wayenburg
10/10
Ennustettu tuotto 15.80
Home Away
-175 for Kasnikowski Maks
10/10
Ennustettu tuotto 5.70
Correct Score
+120 for 0:2
1/10
Ennustettu tuotto 1.20
1 2 3

Tarkista Veikkaajiemme ennusteet!

JohnnyBetin yhteisö antoi vinkkejään tulevaan Sascha Gueymard Wayenburg vs Kasnikowski Maks otteluun. Paras ennuste, jolla on 60% ääntä on Kasnikowski Maks joukkueen voitto (kertoimet -182).Sascha Gueymard Wayenburg joukkueen voitto (+146) sai 40% ääntä.

1 40%
2 60%
Ennuste:
Kertoimet +120 - Sascha Gueymard Wayenburg 0:2 Kasnikowski Maks

Sascha Gueymard Wayenburg vs Kasnikowski Maks Veikkausvinkit

Vinkki 1:
Kertoimet -175 - Kasnikowski Maks (Home Away)
Pelaa vastuullisesti