30.06.2026 09:40 United Kingdom Wimbledon Women 2026

Lois Boisson - Elena Rybakina Ennusteet ja Vetovihjeet

Lois Boisson vs. Elena Rybakina pidetään 09:40 30.06.2026.

Lois Boisson
Elena Rybakina

Mitä veikata?

Suosituimmat vetotyypit

Correct Score
1:2
100%
1 out of 1 vihjeentekijästä

JohnnyBetin vetovihjeet Lois Boisson - Elena Rybakina otteluun veikkaajien voiton mukaan lajiteltuna

Tämän tapahtuman tuottavin, Wilhelmine (1970 tuottosijoituksessa) ennustaa 33.06 voittoa panostamalla 6 1:2 vetoon (+551) kertoimilla Correct Score markkinolla.

Wilhelmine
Wilhelmine
Sijoitus: 1970/1732
Tuotto: -836.8
Correct Score
+551 for 1:2
6/10
Ennustettu tuotto 33.06

JohnnyBetin vetovihjeet Lois Boisson - Elena Rybakina otteluun veikkaajien tuoton (yield) mukaan lajiteltuna

Jos tuotto on sinulle luotettavampi kuin voitto, Wilhelmine (jolla on -4.3% tuotto) ennustaa saada 33.06 voittoa panostamalla 6 1:2 kertoimilla (+551) Correct Score markkinolla.

Wilhelmine
Wilhelmine
Sijoitus: 814/1732
Yield: -4.3%
Correct Score
+551 for 1:2
6/10
Ennustettu tuotto 33.06

JohnnyBetin veikkaajien valmistamat Lois Boisson - Elena Rybakina veikkausvinkit ODI

Nämä veikkaajat tietävät kuinka löytää parhaita vetoja! Wilhelmine, jonka ODI parametri on -165.8, panos 6 ja kertoimet +551 veikkaamalla 1:2 Correct Score markkinoilla. Mahdollinen voitto on 33.06.

Wilhelmine
Wilhelmine
Sijoitus: 1976/1732
ODI: -165.8
Correct Score
+551 for 1:2
6/10
Ennustettu tuotto 33.06

Parhaat tekoälyn veikkausvinkit Lois Boisson vs Elena Rybakina otteluun

Mitä tulosta Lois Boisson vs Elena Rybakina otteluun tekoäly ennustaa? Tekoälyn mukaan mahdollisin tulos on 1:2 veto Correct Score markkinoilla, kertoimilla +551, 6 panoksella, Wilhelmine tipsterista.

Correct Score
+551 for 1:2
6/10
Ennustettu tuotto 33.06
Ennuste:
Kertoimet +551 - Lois Boisson 1:2 Elena Rybakina
Pelaa vastuullisesti